Star Wars (Hvězdné války) Potvrzeno: Lando Calrissian se neobjeví v The Last Jedi

Potvrzeno: Lando Calrissian se neobjeví v The Last Jedi

Potvrzeno: Lando Calrissian se neobjeví v The Last Jedi

Billy Dee Williams dostal na akci SW Celebration hned několik otázek. Jedna z nich samozřejmě byla, zda s ním můžeme počítat v Epizodě VIII. Billy bohužel potvrdil dřívější zvěsti, že se v The Last Jedi opravdu neobjeví. Přidáváme také krátké info o Leie Organě a její možné účasti v Epizodě IX.


4 13
18.4.2017

Stará parta z původní trilogie se objevila v té nové. Jedno jméno tam ale vždy chybělo. Billy Dee Williams se neobjevil v Epizodě VII a dle vlastního slov na akci Star Wars Celebartion se neukáže ani v Epizodě VIII. Fanoušci Landa Calrissiana nemusí být ale až tak smutní, Lando se totiž objeví alespoň v připravovaném filmu o Hanu Solovi, kde jej ztvární Donald Glover.

Proč se ovšem Lando neobjeví v nových dílech? To zatím zůstává záhadou. Williams by určitě o návrat stál. Nezapomínejme, že jeho hlas jsme i několikrát slyšeli v animovaném seriálu Star Wars: Rebels, k sérii má vřelý vztah, takže zájem z jeho strany určitě je. Musíme tedy předpokládat, že tvůrci vědí, co dělají. Zřejmě pro Landa nezbylo ve filmu místo a nehodil se do prvních dvou epizod nejnovější trilogie.


(Lando v Epizodě V řídil Oblečné město na Bespinu. Foto: Disney)

Zvěstí o tom, zda se v Epizodě IX dočkáme digitální Leii Organy je hned několik. Nejdříve Disney oznámil, že nemá v plánu oživit Carrie Fisher, následně internetem prolétla zpráva, že postava je důležitá a musí se na chvilku objevit, nyní se zase vše popřelo. A to rovnou z úst Kathleen Kennedy, prezidentky Lucasfilmu. Moudří z toho rozhodně nejsme. Určitá část scén by se ale mohla nahradit právě Landem, který byl politicky angažovaný jako Leia, Povstání pro něj v Epizodě VI znamenalo poměrně dost, proto by klidně mohl zaujmout místo Leii.

Navíc by se jednalo o velký comeback. To vše je ale zatím pouze zbožné přání fanoušků. Neobjevení Leii v Epizodě IX se musí patřičně vysvětlit a Lando by částečně mohl tento problém vyřešit. Po Epizodě IX nás zase na nějakou dobu čeká pauza s epizodními díly a byla by škoda, kdyby se čerstvě osmdesátiletý Billy alespoň v jednom filmu neobjevil. U Epizody X za několik let už tu třeba ani nemusí být.

Diskuze /14

Kutil44

U epizódy X? Hádam už nie je rozhodnuté pokračovanie s ďalšími epizódami? Nech sa radšej zamerajú na udalosti pred epizódou I.

#2 tom99
18.4.2017 | 16:45:26
tom99

#1 Kutil44: To není, ale „jednou“ určitě vznikne, to si buď jistý :-)

webmaster
18.4.2017 | 16:58:37
Lex Luthor

Leiu by mohl zabít Kylo Ren a zakončit tak cestu k temné straně bylo by fajn kdyby tak změnili chod staré trilogie kde byl Darth Vader zachráněn. Kylo Ren by zachráněn být nemusel.

18.4.2017 | 19:45:20
Lex Luthor

Víte někdo jestli pořád platí zpráva, kterou Lucas řekl 1. 4. že chce znovu odkoupit Star Wars nebo to byl apríl.

#5 Tomi Lee Morpheus
18.4.2017 | 19:46:15
Tomi Lee Morpheus

#4 Lex Luthor: Lucas neodkúpil značku SW, ale odkúpil celý DisneyWorld, potvrdilo sa to, že prachy za SW pre charitu šiel George Lucas odniesť osobne v ipgelitkách, no čo Sith nechcel zastavil sa v Las Vegas, a rozhodol sa že nebude pokúšať osud, a šiel znásobiť tie 4 miliardy do casína. A kedže mu právnik povedal, že je nulová šanca vyhnúť sa fiasku, tak vsadil na NULU, a ona potvora padla.

Jedine čo sa riešilo, že v celom Las Vegas nemali dostatok igelitiek na tolké prachy, ale okolo šiel Kali, a tak zohnali alobal. Keď sa zrátalo kolko vyhral 4*36, tak si uvedomil, že odkúpi celý Disney, a bide točiť filmy pre charitu, čo všetci uznali ako lepší nápad, ako dať priamo tie prachy na chlast, drogy a zbrane do afriky.

V podstate preto sa prerábala ROGUE ONE, lebo v tom čase to už mal GEORGE pod palcom.

#8 Lex Luthor
18.4.2017 | 21:43:26
Wolfinator1

Ano Lando by byl dobrý aby se ukázal aspoň v ep. 9 když už tam bohužel nebude Leia ( mohl by třeba si půjčit zas Falcona zachránit opět situaci a mladý a při tom hrdinsky vybouchnout i s Falconem aby se to pěkně uzavřelo ) a taky Chewie by mohl dostat víc prostoru a třeba povýšit a vést vlastní Wookie komando :D

#7 Tomi Lee Morpheus
19.4.2017 | 6:49:19
Tomi Lee Morpheus

#6 Wolfinator1: nespojleruj;)

19.4.2017 | 12:43:03
Lex Luthor

#5 Tomi Lee Morpheus: Pěkný někdo má kliku.

19.4.2017 | 21:09:02
vivatis

Co takhle Finn? Je to úplně nová postava? Podle mně ne, podle mně je to syn Landa a jak víme ze sedmé epizody Finnovo rodiče byli zavražděni. To je ovšem jen má teorie, která nemusí být pravdivá a navíc né každá postava se musí objevit v každé epizodě. Viz třeba Yoda, který chyběl ve čtvrté epizodě.

#10 Lex Luthor #12 ReveN
20.4.2017 | 16:51:06
Lex Luthor

#9 vivatis: Ano slovama Yody „mi sami rozhodnem kdo připraven jest“ objevit se v další epizdě

20.4.2017 | 19:24:56
ReveN

vysvetlit zmizeni leii je jednoduchy, od toho sou letici titulky: po necekanem a zdrcujicim utoku prvniho radu pri kterem zemrela generalka leia organa je odboj temer znicen…bla bla bla…a mame peckovej uvod do 9 epizody.

20.4.2017 | 23:43:38
ReveN

#9 vivatis: jj finn je urcite syn landa, protoze to proste nemuze bejt jen tak obycejnej stormtrooper co jen tak zbehne. a kdyz ne landa tak stoprocentne to je potomek mace windu. a nebo vlastne oboji vzdyt windu s landem si davali do kadaku…a cely star wars sou jeden velkej incest. nechapu kde na takovyhle pi… chodite.

#13 vivatis #14 Tomi Lee Morpheus
20.4.2017 | 23:50:35
vivatis

#12 ReveN: Nechápu co máš proti mé teorii, tak mi řekni kdo je podle tebe Finn a kam zmizel Lando… tím neříkám, že má teorie je správná

23.4.2017 | 15:11:13
Tomi Lee Morpheus

#12 ReveN: SW. je bussines, takže ak veda vraví, že postava ktorá je prepletená,
vytvára vačší kult ako úplne nová s prstu vycucaná postava,
tak SW smeruje k jednému big bang incestu.

Teraz nás napadlo, že snoke je boba feet, a ta jazva na hlave je od tej púštnej potvori;) Pri tomto súboji stratil pameť, a získal síilu, kedže sa tak stane E6, tak to akurát môže dosadnúť, bo boba osobne poznal Dart Vadera…

24.4.2017 | 13:17:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců