Star Wars (Hvězdné války) Původně se měl s Rey na Ahch-To vydat BB-8, ne R2-D2

Původně se měl s Rey na Ahch-To vydat BB-8, ne R2-D2

Původně se měl s Rey na Ahch-To vydat BB-8, ne R2-D2

Závěr Epizody VII je velice důležitý pro začátek filmu The Last Jedi. Rey zde bude procházet jediským výcvikem, ale nebyla jediná, která se na záhadnou planetu Ahch-To vydala. Doprovod jí sem poskytli Chewbacca a R2-D2. V původním scénáři se měl ovšem s Rey na planetu vydat BB-8.


13 0
30.9.2017

V závěru Epizody VII se Rey, Chewbacca a R2-D2 vydali na planetu Ahch-To hledat ztraceného Lukea Skywalkera. V původním scénáři to však bylo jinak. Místo R2-D2 se měl na výpravu vydat droid BB-8, což by dávalo mnohem větší smysl. Rey prakticky R2-D2 nezná a s BB-8 prožila celý svůj dosavadní příběh ve filmu.

(Na Ahch-To tentokrát strávíme mnohem více času. Foto: Disney)


Když režisér Rian Johnson četl scénář k Epizodě VII, poprosil J. J. Abramse a Lawrence Kasdana, scenáristy filmu, jestli by nemohli upravit tento drobný detail. Oba scenáristé Rianovi vyhověli a BB-8 jednoduše nahradili R2-D2. Co to pro film znamená? Že Rian má s oběma droidy své plány, které uvidíme v Epizodě VIII. Již dříve jsme psali, že se dočkáme velice emotivního setkání mezi Lukem, Chewbaccou a R2-D2. Zdá se ale, že to nebude jediný důvod, proč Johnson chtěl úlohy těchto droidů prohodit.

Na druhou stranu může mít Johnson plány i s BB-8. Ten zase většinu času stráví po boku svého pána Poea Damerona, s nímž si mnoho společných scén v Epizodě VII neužil. Takovýchto změn v původních scénářích je více. Nedávno jsme se dozvěděli třeba o posunuté jizvě Kylo Rena, která se přemístila o dobrých pár centimetrů na oko jen z toho důvodu, že takto vypadá lépe. O dalších možných změnách vás budeme informovat.

Jaké plány má Rian Johnson s droidy ve filmu? Proč myslíte, že chtěl prohodit úlohy obou droidů?

Diskuze /1

vivatis

No tak nemusí za tím být jenom příběhová linka proč Johnson droidy prohodil. R2-D2 je skladnější jak jsme také viděli ve videu a BB-8 by nemusel vyjíždět všechny ty schody a kopce (a nikdo by se s ním nechtěl tlačit). A nebo je to také kvůli X-Wingu, který je na planetě Ahch-To pod vodou. Třeba tam bude velmi dojemná scéna jak R2-D2 a Luke spolu odlítají v X-Wingu. :)

1.10.2017 | 8:56:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců