The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E11: Demons

S03E11: Demons

Vyšetřování zavede tým k nebezpečnému sériovému vrahovi, který je spojen s Theem. Během toho Theo a Peggy hledají útočiště, které jim doporučil neznámý zdroj. Ryan se vypořádává s nedávnými událostmi a hledá uvnitř FBI pachatele, který získal přístup do notebooku Daisy.

4.5.2015
3 220 000
44 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Dave Johnson
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Michael Ealy (Theo Noble), James Purefoy (Joe Carroll), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Ruth Kearney (Daisy), Monique Gabriela Curnen (Erin Sloan), Alex McKenna (Jewel), Robert Sedgwick (Oleg), Diane Neal (Lisa Campbell), Annet Mahendru (Eliza), Megalyn Echikunwoke (Penny), … 

Trailer k jedenácté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Ryan byl fakt utrženy ze řetězu jak všechno řešil nasilim a Thea nechapu proč se někam obtěžuje zapadnout když prostě muže zmizet a jsem zvědav na ELizu nevim proč by se obtěžovala zabitim Hardym když o ni nema ani tušeni a jsem zvědav na Marka a Daisy co planujou a Tom je mimo že zabil kolegyni.

8.11.2020 | 18:35:24
Lex Luthor

Ryan začíná šílet. Mad Man

27.2.2018 | 19:39:04

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama