The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E12: The Edge

S03E12: The Edge

Ryan je stále více bezohledný a pokračuje v pátrání po Theovi. Mark a Daisy objeví informaci, která je zavede velmi blízko k FBI, čímž se Mike ocitne v nebezpečí. Poté, co je smrtící dohoda uzavřena, ale věci nejdou podle plánu, se Ryan rozhodne o své budoucnosti.

11.5.2015
3 210 000
45 minut

Základní info:

Režie: Nicole Kassell
Scénář: Jeff Eckerle, Marilyn Osborn
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Michael Ealy (Theo Noble), James Purefoy (Joe Carroll), Ruth Kearney (Daisy), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Monique Gabriela Curnen (Erin Sloan), James McMenamin (Lonnie), Annet Mahendru (Eliza), Megalyn Echikunwoke (Penny), Curt Bouril (Coyle), Chad Ackerman (policista), … 

Trailer k dvanácté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Ryan byl fakt vynalezavy jak chytnul Penny a dělal waterboarding to bych do něj neřekl a Mark s Daisy to měli čekat že je nejspiš podrazi a jsem zvědav jak to vezmou že je Theo zradil.

8.11.2020 | 19:21:45
RedRose

Kupodivu úplně nejvíc mi tam leze na nervy ta Ryanova přítelkyně… To jsou tak nesnesitelné kecy o pravdě a boření zdí a změnách, že je mi to úplně trhá žíly…

30.3.2019 | 12:55:08
Lex Luthor

Theo a Penny, Mark a Daisy sériový vrazi se spojí

27.2.2018 | 19:39:58
sedlo03

Doufám, že Theo si je všechny podá!

23.5.2015 | 16:46:05

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama