The Vampire Diaries (Upíří deníky) S05E01: I Know What You Did Last Summer

S05E01: I Know What You Did Last Summer

S05E01: I Know What You Did Last Summer

Po strávení léta, které si užívala ve svém vášnivém vztahu s Damonem a ujišťováním, že se Jeremy přizpůsobil po svém zmrtvýchvstání, je Elena nadšená, když se stěhuje na kolej nedaleko Whitmore College spolu se svou spolubydlící, Caroline. Neboť stále věřily, že Bonnie celé léto procestovala a brzy se k nim připojí, tak jsou překvapené, když se objeví studentka jménem Megan a sdělí jim, že s se s nimi bude dělit o pokoj. Katherine se nečekaně objeví v domě Salvatorů a žadoní Damona, aby jí pomohl, když je teď člověkem, a tak zranitelná vůči jejím nepřátelům. Matt a Rebekah se vrací do Mystic Falls poté, co prožili divoké léto v Evropě, kde potkali záhadnou krásku jménem Nadia. Elena nemůže setřást svůj pocit, že je se Stefanem něco špatně a Silas se objeví na městském náměstí během oslav konce léta.

cz sk
3.10.2012
2 590 000
43 minut

Základní info:

Režie: Lance Anderson
Scénář: Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Paul Wesley (Silas), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Olga Fonda (Nadia Petrova), Rick Worthy (Rudy Hopkins), Hayley Kiyoko (Megan King), Kendrick Sampson (Jesse), Sabrina Mayfield (Diane Freeman), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Celkem v pohodě epizoda, která dokáže i místy dostat. Jinak, lidi, co čekat lepšího po čtyřech řadách? :-)

webmaster, grafik
13.9.2014 | 20:55:47
mynonka

Přestaňte pořád zabíjet Jerremyho…kdo se na to má koukat…

5.10.2013 | 11:52:09
Petrus4

Nejlepší epizoda

5.10.2013 | 9:09:57
phoebess

zdálo se mi tam rozjetých milion zápletek, aby to zas neposrali…

redaktor
4.10.2013 | 22:18:09

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás