The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E06: Detoured On Some Random Backwoods Path to Hell

S08E06: Detoured On Some Random Backwoods Path to Hell

S08E06: Detoured On Some Random Backwoods Path to Hell

Když jsou součástí nejnovějšího sirénina plánu její děti, musí Caroline učinit drastická opatření, aby se ujistila, že je její rodina v bezpečí. Zatímco Stefan musí závodit s časem a udělat vše pro to, aby dvojčátka zachránil, vyvrcholí napětí mezi Alaricem a Caroline, což skončí tím, že musí čelit tváří v tvář tvrdé realitě a rozhodnout se, jak to bude v budoucnu s jejich rodinou. Mezitím Enzo nedokáže bojovat se Sybiliným posledním tahem a Stefan se ponoří do vlastního podvědomí, což ho vede k tomu, že spustí řetězec událostí, které ho přinutí čelit rozhodnutí, jež mu změní život.

cz sk
2.12.2016
1 050 000
43 minut

Základní info:

Režie: Paul Wesley
Scénář: Alan McElroy
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Wolé Park: (Cade), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), … Foto: CW

Kvíz k šestému dílu

Kde se nacházela Seline s dvojčátky, když volala Alaricovi?

Trailer k páté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

A jak já se těšila, že ten debil zemře…nope, jsou z nich něco na způsob original vampire, hádám. Fakt už mě celý Damon neskutečně vytáčí, i ty jeho sirény. Nicméně jsem si užila tu nakládačku, co dostal od Alarica. Díl to byl dobrý, nejvíce mě zajímali Steroline a Claric rodiče. Paul Wesley má opravdu talent.A bože, ta Steroline mi celou epizodu lámala srdce, proč je zase něco musí oddělit? Zase…opět něco, za co můžeme poděkovat DS. Ale oni to zvládnou, já jim věřím. Ale epizoda se mi líbila, jen Bonnie a Enzo mě jako pár fakt nezajímají, nic nedělají, starají se jen o sebe, fakt jak druhá DE, to mi vadí.

@Kixxon: A proč je někdo stále přesvědčený, že by Car svůj HE našla v TO? Spíše mi to přijde, že od Eleny si léku cucne Car a né Damon, aby mohla být s dětma.

6.12.2016 | 8:12:47
TVDandTO

Alarica mám moc ráda, ale tohle? vždyť Damon prakticky dvojčátka zachránil. Jinak díl se mi moc líbil

5.12.2016 | 19:05:00
Kixxon

Pripadá to iba mne že sa snažia Caroline tak trochu odstrknúť k The Originals? Myslím tým, Alaric sa presťahuje s dievčatami ďaleko od nej a zo Stefana a Damona, sa stali Cabeovi sluhovia… Takže čo, žiadny šťastný koniec pre Caroline?

5.12.2016 | 0:38:57
Upírka007

No, takže, ze začátku to vypadalo na pěknej díl, ale na konci už ten pocit nemám. Rick se choval přehnaně hrozně ke Caroline, ona zas ke Stefanovi. Bonenzo scény sice pěkné, ale řeší jen jeden druhého a ostatní neřeší vůbec. Matt tam tentokrát zase byl úplně navíc. Stefan byl v tomhle díle prostě skvělý (já ho snad začnu mít ráda), dvojčátka prima, sirény OK, Cade taky nebyl špatný.

4.12.2016 | 20:25:55
Car

tak takhle teda ne, souhlasím s hodnocením níže, nejhorší díl 8 sézony ever, já Caroline miluju, vždycky jsem ji milovala, ale tady i ona už trcohu přestřelia teda já chápu, že holčičky miluje moc ale to co udělala Stefanovi to už je trochu, pořád má Rick pravdu s tím, že prostě nejsou jejích a ano sice je vychovala, takže samožřejmě je to jejich matka ne že né ale i tak, další věc Stefa? omfg už zase? Plecko, baví tě to pořád? baví tě pořád ze Stefana dělat toho, který to vždycky odsere? a Bonenzo? to jako vážně? už kdysi jsem říkala že mi to začíná připomínat Delenu a máme to tady parádní ! why not :-)od Bonnie bych čekala více než Elenu, která je jen zahledená do Damonka, bravo producenti začíná se to pěkně dos*ávat ta poslední série :-)btw pochybuji, že slavný Damon Salvotore je mrtvý

4.12.2016 | 20:08:50
lenies

Zatím nejhorší díl 8. sezóny. Caroline se chovala jak krá*a, ostatně jako vždy, když se jedná o Damona, kdyby nebyl pod vlivem sirény a celý to vymyslela a realizoval jen on, neřekla bych, ale za vše vždy může Damon. Vůbec za to nemůže i Alarick, který svěří svoje děti ženský, o který nic neví? Vůbec za to nemůžou sirény, jenom Damon. Už mě u Caroline delší dobu štve, jak se snaží Damona za každou cenu zbavit, přesvědčit Stefana, aby ho nechat jít, atp. Opravte mě, pokud se pletu, ale kvůli komu Stefan kdysi zase zapnul svou lidskost? Ani Elena, ani Caroline to nebyly, ale byl to právě Damon, na kterém mu vždy nejvíc záleželo. Ad. Steroline, no vždycky všem vadilo, jak byla Elena hotová ze Stefana, Steroline jsou ještě horší. A Bonnie a Enzo? Vyplňovali prostor, jinak tam ani nemuseli být.

4.12.2016 | 3:49:04
Venda5N

No ty krááááso konec jako moooooc a celý díl hustota největší!!!!

3.12.2016 | 22:16:05
lamajda

Ku*va Bonnie, už se vzpamatuj!!!! to je děs!!! u Elenky sme byli zvyklí, že byla z Damona echt posraná ale u Bonnie to nerozdýchám!!!

3.12.2016 | 21:26:14
its_ef23

Paul odvedl skvělou práci. Klobouk dolů. Výkon Candice v tomhle díle – nepřekonatelný. Jedna z nejlepších sezón zatím. Alespoň pro mě :)

3.12.2016 | 20:04:54
mima33

Damon (aj so Stefanom) prakticky tie deti zachránil… a dostal za to kolík do srdca? Áno, Stefan to urobil len kvôli dvojičkám, Damon mal svoje sebecké dôvody, ale aj tak ma to naštvalo. Dúfala som, že zabije Matta (viem, že podaktorí by to už nepredýchali, ale ja medzi nich nepatrím) a okrem toho, Mattík mi väčšinou pripadal zbytočne a len do počtu. Bonenzo už viac zahladení do seba ani nemôžu byť, ešte horšie ako Delena. Dúfam, že Rick s dievčatami naozaj odíde. A kľudne nech si vezme aj Car – v tejto časti mi strašne liezla na nervy.

3.12.2016 | 16:25:42
2

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás