The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Andie Star

Andie Star

Vášnivá reportérka Mystic Falls, která se dá dohromady s upírem Damonem Salvatorem.

Sezóny 2
2011 - 2011

Andie pracuje jako reportérka v Mystic Falls, dobře se zná s Jennou Sommers a po smrti Rose-Marie se stane na nějaký čas Damonovou přítelkyní. Je to vůbec po dlouhé době, co Damon s někým chodí, jejich vztah ale není ideální, protože Damon často ovlivňuje Andie, aby skákala tak, jak on potřebuje.

Damon zpočátku Andie pouze využíval, ovlivňoval a dělal si s ní, co chtěl. Sloužila mu jako naplást na to, že není s Elenou, a svou zlost si na ní vybíjel. Damon se choval tak, jako by mu byla lhostejná.

Postupem času mu ale na ní začalo záležet čím dál víc a po odchodu Stefana dokonce po něm společně pátrali. Když se to Stefan dozví, navštíví Andy a ovlivní ji, aby skočila z okraje jeviště. Ta samozřejmě umírá a po této události je na Damonovi vidět, že mu na ní záleželo.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Andie byla fakt číslo, pomahala Damonovi a zaroven řikala co si o něm mysli a co by měl dělat jinak a tak, a ta scena ve vaně to bylo fakt scena

redaktor
2.5.2019 | 20:46:39
FaithOriginal

Jedna z mála ženských postav, po jejímž boku bych si dokázala Damona představit, dokonce se díky ní stal docela snesitelný, ale pak musel zasáhnout sviňka Stefan :D

7.11.2018 | 20:11:45
tominotomino

Andie Star – action news :D

webmaster
27.12.2017 | 18:25:28
Anne397

Njelepší byla ta scéna s Damonem ve vaně ♥

30.10.2013 | 19:57:28
Lenly Lolkoloková

Tu babu moc nemusím

22.7.2013 | 14:02:46

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama