The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Hayley Marshall

Hayley Marshall

Silná a velmi krásná vlkodlačice, která se snaží najít svůj původ.

Sezóny 1
2012 - 2013

Hayley Marshall je vlkodlačice, která je velmi krásná, ale i silná a starostlivá. Narodila se v New Orleans, ale její rodiče byli zabiti a adoptovala si ji rodina, která neměla s nadpřirozenem nic společného. Poté, co Hayley někoho zabila a přišla její první přeměna, ji tato rodina vyhodila. Od té doby cestovala a na svých cestách se setkala s Atticusem Shanem, se kterým začala spolupracovat, protože jí slíbil, že se opět setká se svými mrtvými rodiči.

Poté se Hayley dostala do Mystic Falls, kde se setkala s Tylerem Lockwoodem, kterému pomohla zlomit pouto mezi ním a Klausem. Po této události Hayley odešla z města a začala spolupracovat s Katherine Pierceovou. Když už nebyla Hayley Katherine k užitku, tak na ni poslala Willa, aby ji zabil, ale Klaus ji zachránil a stali se z nich spojenci, kteří se spolu opíjeli a spali.

Klaus se také zajímal o její mateřské znaménko, které už viděl u jedné konkrétní linie vlkodlaků. Hayley chce zjistit, odkud pochází, a proto odjede do New Orleans, kde začne hledat svůj původ. V New Orleans se Hayley stává blízkou přítelkyní celé původní rodiny upírů.

Hayley Marshall je…

  • manželkou Jacksona Kennera
  • matkou Hope Mikaelson

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Val-K

Ne, vážně ne. Nesnáším ji.

30.4.2017 | 20:43:32
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

Moje oblibená postava z The originals a už jsem ji měla ráda v The Vampire Diaries. Hodíse s píš k Eliášovi než ke Klausovi.

16.3.2017 | 14:05:20

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama