The Vampire Diaries (Upíří deníky) Hayley Marshall

Hayley Marshall

Hayley Marshall

Silná a velmi krásná vlkodlačice, která se snaží najít svůj původ.

Sezóny 1
2012 - 2013

Hayley Marshall je vlkodlačice, která je velmi krásná, ale i silná a starostlivá. Narodila se v New Orleans, ale její rodiče byli zabiti a adoptovala si ji rodina, která neměla s nadpřirozenem nic společného. Poté, co Hayley někoho zabila a přišla její první přeměna, ji tato rodina vyhodila. Od té doby cestovala a na svých cestách se setkala s Atticusem Shanem, se kterým začala spolupracovat, protože jí slíbil, že se opět setká se svými mrtvými rodiči.

Poté se Hayley dostala do Mystic Falls, kde se setkala s Tylerem Lockwoodem, kterému pomohla zlomit pouto mezi ním a Klausem. Po této události Hayley odešla z města a začala spolupracovat s Katherine Pierceovou. Když už nebyla Hayley Katherine k užitku, tak na ni poslala Willa, aby ji zabil, ale Klaus ji zachránil a stali se z nich spojenci, kteří se spolu opíjeli a spali.


Klaus se také zajímal o její mateřské znaménko, které už viděl u jedné konkrétní linie vlkodlaků. Hayley chce zjistit, odkud pochází, a proto odjede do New Orleans, kde začne hledat svůj původ. V New Orleans se Hayley stává blízkou přítelkyní celé původní rodiny upírů.

Hayley Marshall je…

  • manželkou Jacksona Kennera
  • matkou Hope Mikaelson

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Val-K

Ne, vážně ne. Nesnáším ji.

30.4.2017 | 20:43:32
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

Moje oblibená postava z The originals a už jsem ji měla ráda v The Vampire Diaries. Hodíse s píš k Eliášovi než ke Klausovi.

16.3.2017 | 14:05:20

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás