Vikings (Vikingové) Eyvind

Eyvind

Eyvind

Vzpurný osadník Islandu.

Sezóny 1
2017 - 2019

Eyvind byl jedním z mála Vikingů, kteří se přidali k Flokimu na jeho cestě na Island. Ten tento ostrov totiž objevil, a proto se vydal zpátky do Kattegatu, kde by našel osadníky, kteří by na Islandu bydleli. Společně s Eyvindem se sem vydala i jeho rodina.

Po připlutí na Island byl Eyvind zklamán. Na ostrově ho nečekalo nic jiného než neúrodní půda a zima. Přesto tu však se svou rodinou zůstal, aby tomuto místu vdechl život. Floki však prozatím nechtěl stavět nic jiného než sochy kvůli uctění bohů. Eyvind odmítal stavět tyto stavby, a proto se na nich nepodílel.


Eyvindova zloba rostla čím dál více, proto se začal hádat s Kjetillem, který naopak zastával Flokiho názory. Brzy však došlo k něčemu, co osadu rozdělilo na dvě části.

Eyvind je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás