Vikings (Vikingové) Eyvind

Eyvind

Eyvind

Vzpurný osadník Islandu.

Sezóny 1
2017 - 2019

Eyvind byl jedním z mála Vikingů, kteří se přidali k Flokimu na jeho cestě na Island. Ten tento ostrov totiž objevil, a proto se vydal zpátky do Kattegatu, kde by našel osadníky, kteří by na Islandu bydleli. Společně s Eyvindem se sem vydala i jeho rodina.

Po připlutí na Island byl Eyvind zklamán. Na ostrově ho nečekalo nic jiného než neúrodní půda a zima. Přesto tu však se svou rodinou zůstal, aby tomuto místu vdechl život. Floki však prozatím nechtěl stavět nic jiného než sochy kvůli uctění bohů. Eyvind odmítal stavět tyto stavby, a proto se na nich nepodílel.


Eyvindova zloba rostla čím dál více, proto se začal hádat s Kjetillem, který naopak zastával Flokiho názory. Brzy však došlo k něčemu, co osadu rozdělilo na dvě části.

Eyvind je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás