Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Eyvind

Eyvind

Vzpurný osadník Islandu.

Sezóny 1
2017 - 2019

Eyvind byl jedním z mála Vikingů, kteří se přidali k Flokimu na jeho cestě na Island. Ten tento ostrov totiž objevil, a proto se vydal zpátky do Kattegatu, kde by našel osadníky, kteří by na Islandu bydleli. Společně s Eyvindem se sem vydala i jeho rodina.

Po připlutí na Island byl Eyvind zklamán. Na ostrově ho nečekalo nic jiného než neúrodní půda a zima. Přesto tu však se svou rodinou zůstal, aby tomuto místu vdechl život. Floki však prozatím nechtěl stavět nic jiného než sochy kvůli uctění bohů. Eyvind odmítal stavět tyto stavby, a proto se na nich nepodílel.

Eyvindova zloba rostla čím dál více, proto se začal hádat s Kjetillem, který naopak zastával Flokiho názory. Brzy však došlo k něčemu, co osadu rozdělilo na dvě části.

Eyvind je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama