Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Ingrid

Ingrid

Bjornova služebná, která se stane jeho milenkou.

Sezóny 1
2019 - 2020

Když se Bjornovi podaří porazit Ivara, tak se zmocní Kattegatu a stane se jeho králem. V tu chvíli se jednou z jeho služebných stane Ingrid, která po svém králi začne pokukovat. Bjorn si toho všimne, přičemž ji ihned odmítne, protože miluje svou manželkou Gunnhild. Ingrid však po něm i nadále touží a nevzdává se.

Brzy si jejího pokukování všimne i samotná Gunnhild, která jí řekne, že ví, o co se snaží. Ingrid popře vše, co jí Gunnhild řekne, a naopak ji svými slovy povzbudí k tomu, aby zakročila. Bjorn jí nakonec podlehne a začne se s ní pravidelně sházet, aniž by o tom řekl své manželce. Ta však o jeho tajném poměru dávno ví.

Bjorn se kvůli vztahu s Ingrid cítí zmateně, protože v jedno chvíli miluje dvě ženy. Gunnhild mu následně poví, že ví o jeho tajné vztahu, ale překvapivě mu navrhne, ať si Ingrid vezme za ženu. Bjorn je překvapen návrhem své ženy, ale rozhodne se ho uskutečnit.

Ingrid je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoolio88

Nesympatická kráva a navíc nijak zvlášť hezká, jak má ty vrásky od mračení a ne moc hezký zuby (Bjornovi už to asi ke konci bylo jedno a lezl na všecko, co trochu připomínalo ženskou). Je to ostuda, že v čele Kattegatu, který toho zažil tolik, skončila taková nula ještě spolu s tou další otrokyní. Gunhild by proti ní na trůně byla zlatá…

24.3.2022 | 10:49:05
S.T.A.L.K.E.R.

Nebýt toho konce tak bych jí dal asi větší hodnocení. Ale zakončit seriál tak, že Kattegatu budou vládnout 2 k*rvy?? Ne, díky.

4.4.2021 | 12:47:06
tominotomino

Manipulativní potvora. Nevěřil jsem jí ani nos mezi očima.

Štve mě, že se z ní snažili potom dělat kladnou postavu a z Erika zápornou. O to víc mě štve, že vlastně v samotném konci skončila ze všech postav úplně nejlépe. A vůbec si to nezasloužila.

webmaster
31.1.2021 | 23:04:52
Kothy

kraska

1.3.2020 | 14:10:36

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama