Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Magnus

Magnus

Údajný syn Ragnara Lothbroka.

Sezóny 1
2018 - 2019

Magnus by byl sám o sobě poměrně nezajímavým dítětem, nicméně jeho narození zahrnuje velká záhada. Jeho matkou je určitě královna Kwenthrith z Mercie, nicméně otázkou je, kdo je jeho otec. Zvěsti hlásí, že jím je legendární Viking Ragnar Lothbrok, který však popřel jakýkoliv pohlavní styk s touto královnou.

Pravda tedy bude jiná, každopádně Magnus pevně věří tomu, že je Vikingem a Ragnarovým synem. Poté, co byl vyhnán z Wessexu, se po letech opět vrátil, aby vyhledal Bjorna Železného, který by měl být jeho bratrem. Ihned mu řekne, kdo je, načež ho Bjorn přivítá s otevřenou náručí.

I když Magnus tvrdí, že věří ve vikinské bohy, tak se ukáže, že je silným křesťanem. Když totiž mělo dojít k nejhoršímu a Magnus dostal strach, tak se začal modlit ke křesťanskému Bohu. Zároveň několikrát ukázal, že po Ragnarovi nezdědil jeho odvahu.

Magnus je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Neuvěřitelné

Nejlepšíí

15.2.2019 | 14:36:55
Kothy

pako

14.2.2019 | 22:25:57
Penegal

jedna z nejlepších postav ! škoda ho :/

14.2.2019 | 22:15:08

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama