Vikings (Vikingové) Magnus

Magnus

Magnus

Údajný syn Ragnara Lothbroka.

Sezóny 1
2018 - 2019

Magnus by byl sám o sobě poměrně nezajímavým dítětem, nicméně jeho narození zahrnuje velká záhada. Jeho matkou je určitě královna Kwenthrith z Mercie, nicméně otázkou je, kdo je jeho otec. Zvěsti hlásí, že jím je legendární Viking Ragnar Lothbrok, který však popřel jakýkoliv pohlavní styk s touto královnou.

Pravda tedy bude jiná, každopádně Magnus pevně věří tomu, že je Vikingem a Ragnarovým synem. Poté, co byl vyhnán z Wessexu, se po letech opět vrátil, aby vyhledal Bjorna Železného, který by měl být jeho bratrem. Ihned mu řekne, kdo je, načež ho Bjorn přivítá s otevřenou náručí.


I když Magnus tvrdí, že věří ve vikinské bohy, tak se ukáže, že je silným křesťanem. Když totiž mělo dojít k nejhoršímu a Magnus dostal strach, tak se začal modlit ke křesťanskému Bohu. Zároveň několikrát ukázal, že po Ragnarovi nezdědil jeho odvahu.

Magnus je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Neuvěřitelné

Nejlepšíí

15.2.2019 | 14:36:55
Kothy

pako

14.2.2019 | 22:25:57
Penegal

jedna z nejlepších postav ! škoda ho :/

14.2.2019 | 22:15:08

Stav překladu

Epizoda S06E02: The Prophet

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, BAMBOOZLE, ION10, AMZN

Přečas na verzi LucidTV bude hotový ráno.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás