Vikings (Vikingové) Sinric

Sinric

Sinric

Chytrý poutník, který Vikingům slouží jako tlumočník.

Sezóny 3
2015 - 2017

U Vikingů se málokdy setkáme s člověkem, který by ovládal více jazyků než svůj rodný. Existují však výjimky, kterou je například i Sinric. Tento starší muž s šedivými vlasy a vousy cestoval různě po Evropě a ovládl hned několik jazyků. Je tak využitelný v cizích zemích, kde je potřeba vyjednávání. Na první pohled může působit jako nevěrohodný muž, ale ve skutečnosti je svému národu oddaný, a to hluboce.

Když se Ragnar dozví o bohatém městě Paříž, tak si sežene tlumočníka, díky kterému by v případě nouze mohl vyjednávat s Franky. Sinric se proto vydává se svými společníky na cestu do Franské říše, kde Vikingové dobývají Paříž. První obléhání jim nevyjde podle představ, a proto využijí Sinrica k vyjednávání.


Po Paříži se Sinric vypaří ze seriálu. Setkáváme se s ním až v době, kdy Ragnarův syn Bjorn pluje do Středozemí, kde hledá nová místa. Sinrica opět využije jako tlumočníka, ale tentokrát na území dnešního Tuniska.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Zábavný pošuk a konečně vypadá jako chlap a ně hermafrodit jako v 3 serii.

2.3.2018 | 8:48:14

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás