Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Sinric

Sinric

Chytrý poutník, který Vikingům slouží jako tlumočník.

Sezóny 3
2015 - 2017

U Vikingů se málokdy setkáme s člověkem, který by ovládal více jazyků než svůj rodný. Existují však výjimky, kterou je například i Sinric. Tento starší muž s šedivými vlasy a vousy cestoval různě po Evropě a ovládl hned několik jazyků. Je tak využitelný v cizích zemích, kde je potřeba vyjednávání. Na první pohled může působit jako nevěrohodný muž, ale ve skutečnosti je svému národu oddaný, a to hluboce.

Když se Ragnar dozví o bohatém městě Paříž, tak si sežene tlumočníka, díky kterému by v případě nouze mohl vyjednávat s Franky. Sinric se proto vydává se svými společníky na cestu do Franské říše, kde Vikingové dobývají Paříž. První obléhání jim nevyjde podle představ, a proto využijí Sinrica k vyjednávání.

Po Paříži se Sinric vypaří ze seriálu. Setkáváme se s ním až v době, kdy Ragnarův syn Bjorn pluje do Středozemí, kde hledá nová místa. Sinrica opět využije jako tlumočníka, ale tentokrát na území dnešního Tuniska.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Zábavný pošuk a konečně vypadá jako chlap a ně hermafrodit jako v 3 serii.

2.3.2018 | 8:48:14

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama