Vikings (Vikingové) Sinric

Sinric

Sinric

Chytrý poutník, který Vikingům slouží jako tlumočník.

Sezóny 3
2015 - 2017

U Vikingů se málokdy setkáme s člověkem, který by ovládal více jazyků než svůj rodný. Existují však výjimky, kterou je například i Sinric. Tento starší muž s šedivými vlasy a vousy cestoval různě po Evropě a ovládl hned několik jazyků. Je tak využitelný v cizích zemích, kde je potřeba vyjednávání. Na první pohled může působit jako nevěrohodný muž, ale ve skutečnosti je svému národu oddaný, a to hluboce.

Když se Ragnar dozví o bohatém městě Paříž, tak si sežene tlumočníka, díky kterému by v případě nouze mohl vyjednávat s Franky. Sinric se proto vydává se svými společníky na cestu do Franské říše, kde Vikingové dobývají Paříž. První obléhání jim nevyjde podle představ, a proto využijí Sinrica k vyjednávání.


Po Paříži se Sinric vypaří ze seriálu. Setkáváme se s ním až v době, kdy Ragnarův syn Bjorn pluje do Středozemí, kde hledá nová místa. Sinrica opět využije jako tlumočníka, ale tentokrát na území dnešního Tuniska.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Zábavný pošuk a konečně vypadá jako chlap a ně hermafrodit jako v 3 serii.

2.3.2018 | 8:48:14

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás