Vikings (Vikingové) Yidu Tchang

Yidu Tchang

Yidu Tchang

Otrokyně, kterou si pořídí královna Aslaug.

Sezóny 1
2016 - 2016

Yidu je otrokyně asijského původu, která byla chycena ve Franské říši, odkud byla dovedena až do Kattegatu. Zde si ji koupila královna Aslaug, kterou upoutal její vzhled.

Její vzhled brzy upoutá i krále Ragnara Lothbroka, který si s ní začne užívat. Yidu mu začne dávat lék proti bolesti, na kterém se Ragnar stane závislý. Hlavně kvůli tomu vezme Yidu na další tažení do Paříže, protože spoléhal, že mu ho Yidu bude i nadále dávat. Během výpravy Yidu oznámí Ragnarovi, že už skoro žádný lék nemá. Ragnara to pobouří a stále požaduje další.


Yidu není obyčejnou otrokyní. Pochází ze slavné čínské dynastie Tchang, která byla v Číně přes tři sta let u moci.

Yidu Tchang je…

  • dcerou Dezonga Tchanga

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Arne

Toto bola NAJZBYTOČNEJŠIA postava celého seriálu. Úplne o ničom…, blbosť, že ju vôbec do seriálu s vikingmi dali a ešte si vymysleli, že je to princezná dynastie Tchang… úsek seriálu, v ktorom bola bol z veľkej časti aj jej zapríčinením asi najhorší z celého seriálu. Dal by som 0%, no to sa žiaľ nedá…

23.1.2017 | 2:48:06
Bastinor

Záhadné a podivné okolnosti s Ragnarem zažila. :D Ale Ragnara drogovat neměla.

13.1.2017 | 19:20:10
Snyder17

Tahle postava se mi vůbec nelíbila, její spojení s Ragnarem zapříčinilo asi nejslabší část celého seriálu…na to, že tato otrokyně byla dcerou dynastie Tchang, nemělo to na seriál absolutně žádný vliv…

6.1.2017 | 22:32:15
pidalin

tuhle postavu jsem vubec nepochopil, čekal jsem že bude mít ňákou důležitou roli a ona pak hned umřela, nechápu co tim chtěli tvůrci říct

28.12.2016 | 21:47:51
Wolf007

Škoda. Byla dobrá.

22.8.2016 | 14:29:34

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás