The Walking Dead (Živí mrtví) Daryl se po dosažení 104 epizod stává nejčastěji se objevující postavou v seriálu The Walking Dead

Daryl se po dosažení 104 epizod stává nejčastěji se objevující postavou v seriálu The Walking Dead

Daryl se po dosažení 104 epizod stává nejčastěji se objevující postavou v seriálu The Walking Dead

Seriál The Walking Dead má od šestého dílu novou hlavní postavu, kterou se stal Daryl. Ten nyní dokázal, že je skutečně nejčastěji se objevující postavou.

23 2
13.3.2019

Když Rick Grimes opustil seriál The Walking Dead v epizodě What Comes After, tak měl na svém kontě celkem 103 epizod, ve kterých se objevil. Ricka však nyní nevídáme, a proto bylo jen otázkou času, kdy toto číslo někdo překoná. Ve třináctém díle Chokepoint to dokázal Daryl Dixon, který má na svém kontě už 104 epizod.

Nikdo by na začátku seriálu nečekal, že nejčastěji se objevující postavou bude právě Daryl Dixon. Nečekali to především komiksoví fanoušci, kteří Daryla neznali z komiksů, protože ten v nich nevystupuje. Nicméně to vůbec nevadí, Daryl je tak svým způsobem výjimečný. Seriáloví tvůrci dokázali stvořit skvělou postavu.


(Daryl nyní vede. Foto: AMC)

V současné době Daryl ukazuje, že má na to hrát ústřední postavu. Norman Reedus je v deváté řadě skvělý, což jasně ukazuje to, jak byl během posledních řad nevyužíván jeho potenciál. S novou tvůrkyní se tu však objevil nový Daryl, který fanoušky seriálu opět baví.

Níže si můžete prohlédnout tabulku s deseti nejčastěji se objevujícími postavami v seriálu The Walking Dead. Přítomnost které postavy vás v tomto výčtu překvapila?

Pořadí Jméno postavy Počet epizod Aktuální stav
1. Daryl Dixon 104 Žije
2. Rick Grimes 103 Neznámý
3. Carol Peletier 88 Žije
4. Maggie Greene 81 Neznámý
5. Michonne 81 Žije
6. Carl Grimes 77 Nežije
7. Glenn Rhee 66 Nežije
8. Rosita Espinosa 61 Žije
9. Tara Chambler 55 Žije
10. Eugene Porter 53 Žije

Diskuze /2

ori

Normálne som si ho v tejto sérii zase obľúbil :D

13.3.2019 | 19:38:40
-Xabi-

Když se tak zamyslím(e), i přes nějakou tu a tam nevydařenou epizodu si Norman Reedus drží jako postava i jako herec docela dobrej výkon, což je u většiny charakterů v TWD (možná mě teď napadne akorát Carol) nesrovnatelný. Takže palec hore Deryleee !!! :)

14.3.2019 | 10:53:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E15: The Tower

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás