The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 119×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Barbara

Barbara

Tichá obyvatelka Alexandrie.

Sezóny 7
2015 - 2022

Barbara představuje poměrně nevýraznou členku Alexandrie, která se tu však nachází už od vzniku této komunity. Před apokalypsou měla syna a dceru, ale o obě děti přišla. Nic dalšího o její minulosti nevíme, protože v seriálu nebyla ani moc řešena.

V Alexandrii se často podílí na vedlejších a podřadnějších pracích, s hlavními hrdiny moc nekomunikuje a spíše jen poslouchá a vykonává jednotlivé požadavky. Vzhledem k tomu, že mívala děti, to s nimi umí, a tak jí ostatní často dávají do jejího bytu své děti, aby je hlídala. Nejednou se tudíž starala například o Judith Grimes.

I když je Barbara poměrně nevýrazná, je až překvapivé, jak dlouho se jí podařilo ve světě apokalypsy přežít. Po boku Aarona a několika dalších postav totiž patří mezi hrstku původních lidí z Alexandrie, které ještě žijí. Přežila tedy jak Rickův příchod, tak i vpád Vlků či válku se Spasiteli a Šeptači.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Kdo to je?

5.2.2023 | 19:53:37
Tralery

Ori: Jasně, a doufám, že zůstane až do konce :D Je super vidět, že i postavy, které nejsou hlavní postavy, tak dlouho přežívají.

11.1.2022 | 11:51:57
ori

Ona tam ešte je? :D

webmaster
9.1.2022 | 15:15:50

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama