The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Beth Greene

Beth Greene

Nejmladší dcera farmáře Hershela. Tichá, plachá a rozumná.

Sezóny 5
2011 - 2018

Beth je nejmladší dcerou Hershela Greenea, farmáře, který vlastní farmu, na které vyrůstala. Beth byla před apokalypsou mladou, tichou a plachou dívkou, která chodila na místní střední školu v Georgii. Byla vegetariánkou a byla plně oddaná víře, ke které jí otec přivedl.

Po vypuknutí apokalypsy byla Beth velmi poplašená a nechápala věci, které se kolem ní začali dít. Smrt (přeměnění na chodce) své matky Annette brala těžce, ale dostala se z toho díky vědomí, že se z „toho“ jednou její matka uzdraví.

Z počátku druhé série, kdy se s Beth poprvé setkáváme, působí jako malá holčička, která do dění seriálu ničím nepřispěje. V průběhu seriálu se ale dostane do fáze chytré a rozumné mladé ženy. Spolu se svým otcem a její nevlastní sestrou Maggie se přidá k Rickově skupině přeživších a cestují s nimi do věznice, kde započnou zcela nový život.

Beth Greene je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Taková nevinná dívka, nečekali byste, že si dokáže poradit, zvláště kdyby někde měla zůstat sama bez přátel, ale ona to všechno zvládla. Měla také dobré srdce a kuráž po tátovi a svým zpěvem přinášela pocity radosti a klidu. Její smrt byla naprosto zbytečná, škoda, Daryl mohl mít dobrou kamarádku, možná časem i něco víc… 90 %

2.5.2023 | 21:54:32
S.T.A.L.K.E.R.

Průměrná postava s naprosto zbytečnou smrtí. Tu čtvrtou hvězdu přidávám kvůli sexy herečce.

5.2.2023 | 19:21:12
Marcus Flavius

Na farmě neviditelná, ve věznici kojná/dojná, slabá postava , nic by na tom nezměnil ani případný románek s Darylem..Smrti by neušla stejně.

7.3.2021 | 17:55:58
Milano33

Beth som si vážne obľúbil. Ona bola taká nevinná a to, čo sa jej stalo si vôbec nezaslúžila. Jej smrť ma zasiahla zo všetkých smrti bezpochyby najviac. Oplakal som ju, až taká emotívna pre mňa bola. :'(

7.5.2020 | 0:58:04
ori

Pôvodne nezaujímavá, vo väznici sa to zlepšilo. Jej smrť bola dosť nečakaná. Na to že herečka má už cez 30 vyzerá stále rovnako krásne.

webmaster
11.10.2019 | 15:36:57
Sheeku

ach jo :( u ní jsem brečela

27.7.2019 | 21:57:02
Dw3st3r

Kde je tlačítko pro 120% ?

11.7.2019 | 14:26:34
LubíkIP

Strašně mi chybí :(

10.4.2019 | 18:00:18
Rain

Nejlepší postava z celého seriálu. Škoda, že už tam není. :-/ Díl kdy umřela byl pro mě ten nejhorší. Škoda jí. :-(

2.4.2019 | 16:45:25
annak715

Jedna z mých nejoblíbenějších postav ♥♥

12.3.2019 | 14:20:44

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama