The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Brandon Carver

Brandon Carver

Nepříjemný člen Smrťáků.

Sezóny 1
2021 - 2022

Brandon Carver byl před apokalypsou vojákem, který sloužil v Afghánistánu. Když se vrátil z války domů, měl problémy zapadnout do společnosti a nedokázal si najít žádnou slušnou práci. Právě proto se stal žoldákem, kterými se mimo jiné stali i členové jeho bývalé vojenské jednotky.

Když vypukla apokalypsa, sloužil zrovna pod Popem, který později založil skupinu, jejímž členům všichni přezdívají Smrťáci. Jde o velmi nebezpečnou skupinu lidí, se kterou by si mohl poradit jen málokdo. Carver tu má poměrně vysoké postavení, protože pomáhá především Leah, která je Popeovou pravou rukou.

Carver je často vzpurný, horlivý a celkově nepříjemný. Nemá rád především nováčka Daryla, kterému nedůvěřuje a pořád pochybuje o jeho oddanosti. Chová se tak k němu buď kvůli tomu, že nechce, aby Daryl ohrozil jeho skupinu, nebo kvůli tomu, že žárlí na jeho dřívější vztah s Leah.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Dostal co zasloužil.

5.2.2023 | 20:58:11
ori

Ježiš to bol kretén.

webmaster
18.2.2022 | 16:23:16
BlackSquirrel

Čurák

11.2.2022 | 13:32:03
Whitewolf114

Ať si třeba společně s Leah odejdou do západu Slunce…strašný vymaštěnec

11.2.2022 | 1:06:30

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama