The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Glenn Rhee

Glenn Rhee

Mladý, rozumný a vynalézavý muž, který je ochoten riskovat. Drží se Rickovy skupiny a hlavní sympatie má pro Maggie.

Sezóny 8
2010 - 2022

Glenn se potká s Rickem v Atlantě, kde je s malým týmem přeživších pro zásoby. Je si velmi dobře vědom toho, jak jsou takové mise nebezpečné, ale je ochotný riskovat. Dříve se živil doručováním pizzy, což mu dalo znalost všech zkratek v Atlantě.

Glenn je důležitou částí skupiny obzvláště, když jsou ostatní zdrcení tragédií. Když jde skupina směrem od Atlanty, tak Glenn s nimi také jede. Cesta je shodou náhod zavede na farmu Hershela Greena, který je na čas nechá na svém pozemku. Zde se Glenn seznamuje s Hershelovou dcerou Maggie.

Glenn si Maggie oblíbí a ona jeho také. Začnou se čím dál více sbližovat a Glenn už si bez Maggie nedokáže představit život. Maggie si později všimne, že je Glenn využíván na samé nebezpečné akce, proto mu domluví, ať si nenechá od ostatních neustále rozkazovat.

Glenn Rhee je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Skullks

Glenn je super postava několikrát zachranil skupinu a taky celou dobu co žil je udržoval na živu díky tomu že chodil hledat věci které potřebovali a už mohl umřít tolikrát že to ani nejde pomalu spočítat je škoda že umřel aly kdyby neumřel tak kdo ví jak by to dopadlo

2.9.2022 | 15:20:16
BlackSquirrel

Glenn byl super. Nezasloužil si umřít, ne takhle! Zachránil Ricka a celkově pomáhal skupině. Byl už několikrát na pokraji smrti – Studna, věci, které potřebovala BLBÁ LORI, ten kanál, potom jak šel s Rickem ven (myslím teď to první patlání krví chodců) a prostě mnohokrát to vypadalo, že zemře. Glenn, který tam byl od úplného začátku zemře svojí chybou :( I přesto, že ho netěšilo zabíjet lidi ve spánku. Chudáček tak strašně trpěl!! Tam mě Negan dost naštval, když ho tam nechal tak dlouho trpět!! Glenn není úplně moje nejoblíbenější postava, ale dám 80%, protože si to zaslouží. Byl hodný, chytrý a vtipný, když si dal skleničku alkoholu. :)

4.4.2021 | 18:13:24
Whitewolf114

Ze začátku jsem ho měla víc ráda. Byl to takový ten roztomilý, upřímný a optimistický typ, který dokázal improvizovat za pochodu a s nikým se nehádal. Postupem času dost zvážněl, ale i tak mi na něm záleželo. Byl moc hodný a bez něj by tenkrát Rick možná zemřel v tom tanku, takže i za to jsem mu moc vděčná. Je strašný, jak nakonec dopadl. Tohle si rozhodně vůbec nezasloužil!! Chudák tušil, že to nedopadne dobře a nedopadlo. Nikdy nezapomenu. To on s Rickem a Morganem to celé začali.

4.4.2021 | 18:03:18
Marcus Flavius

Už na začátku když pomohl tomu blbcovi z tanku jsem si ho oblíbil,byl u všeho podstatného, je to Jediná postava ze všech co přežila i v náročných situacích, ať už je to věznice,zajetí guverérem, jeho skoro smrt s Nicholasem, nebo jak bránil Magii v Alexandrii, nikdy se neobrátil zády k jiným postavám, Rick obětoval hodně lidí z Alexandrie, Glenn se je snažil do začátku bránit a skoro pro ně umřel(Nicholas scéna) Jeho smrt byla hodně emotivní a dost mě to vzalo(brečel jsem jak malej kluk) Byl to velký borec a kdyby neumřel věřím, že by po smrti Ricka byl vůdcem on.Jeho smrt byla a je pro seriál velká škoda.

7.3.2021 | 17:50:13
TeriTerinelerinel

Ze začátku byl fakt dobrej! Jak řekla Maggie, to Glenn to všechno začal, ale taky musí všechno jednou skončit. Obzvlášť když už potom neměl co nabídnout. Nebavilo mě se koukat na cukrování Gleggie. Jeho smrt byla tragická, ovšem taky byla nezbytná aby se posunul děj na vyšší level a dostali prostor zajímavější postavy. Nechť odpočívá v pokoji!

21.2.2021 | 13:42:36
Knowho

Rest in peace glenn, rest in peace :(

2.2.2021 | 13:24:45
.

Neutralni postava mel jsem ho celkem rad, ale pak uz to nebylo ono, ale furt usel a nechapu jak ho mohli zabit potom vsem

20.10.2020 | 16:18:58
DC Expert

Už si ho ani nepomatuju!

6.10.2020 | 18:50:02
Milano33

Fantastický! Jedna z najlepších postáv celého TWD. Neskutočne mi bolo ľúto, akou krutou smrťou musel zomrieť :'(.

7.5.2020 | 0:57:54
vp1998

Glenna jsem měla neskutečně ráda, spolu s Darylem a Rickem byl v mých top 3. Narozdíl od Daryla a Ricka Glenn nikdy neměl slabou chvilku, vždy věděl, co je třeba udělat a uměl si zachovat chladnou hlavu. S Maggie se krásně doplňovali, dokud oba žili, měli důvod dělat svět lepším místem. Teď bez Glenna je Maggie jen věčně mračící se fůrie, které ani to dítě nedokáže dodat energii do života. Jeho odchod byl pro mě veliká rána, obzvlášť po tom, co jsem po jeho skoro smrti dostala opět naději.

19.4.2020 | 18:03:07

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama