The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Kelly

Kelly

Mladší sestra neslyšící Connie.

Sezóny 3
2018 - 2022

Když vypukla apokalypsa, tak Kelly zrovna studovala na střední škole, kterou považovala za konec světa. Brzy však zjistila, jak takový konec světa vlastně vypadá. Spojila se proto se svou starší sestrou Connie, kterou vždy obdivovala, a společně začaly přežívat na vlastní pěst.

Po nějakém čase se jim podařilo narazit na skupinku přeživších, kterou vedla schopná Magna. Tato skupina dokázala přežívat poměrně dlouho, nicméně po čase se všichni dostali do problémů, ze kterých je zachránila až mladá Judith Grimes.

Kelly je milá a schopná bojovnice, která chrání své blízké. Někdy bývá tvrdohlavá, ale ví, kdy má poslechnout někoho jiného. Obzvláště poslouchá svou sestru Connie, která je neslyšící. Kelly s ní však umí mluvit, a dokonce to naučila i ostatní.

Kelly je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Strašne mi vadila, hrozne nesympatická herečka.

webmaster
23.11.2023 | 20:07:49
S.T.A.L.K.E.R.

Za mě průměrná postava. Konec pro ni byl dobrý.

5.2.2023 | 19:23:53
Tralery

taky mě baví. jen se to s vývojem postavy v 11. řadě táhne dost z kopce, ostatně jako je tomu u všech postav finální řady. Je jich příliš mnoho a tvůrci neví, co jim dát z příběh. Takže v podstatě jediné co Kelly za 16 dílů udělala bylo, že šla chytat koně. Ale předchozí řady dobrý.

28.8.2022 | 18:38:03
sonulle

Ze začátku se mi nelíbila, ale teď mě baví víc než její přeceňovaná sestřička. Těším se na její další příběh. A u Angely jde vidět, že na sobě herecky pracuje. Líbí se mi, že v ději dostává víc prostoru.

19.2.2021 | 13:17:17
LubíkIP

Zajímavá postava a rád jí vidím v TWD.

10.4.2019 | 19:24:33
Rain

Tutoho klučinu fakt nemusím.

2.4.2019 | 17:19:14

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama