The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Lizzie Samuels

Lizzie Samuels

Starší sestra Miky. Rozhodná mladá dívka, která si nebere servítky.

Sezóny 2
2013 - 2015

Lizzie je jedním z dětských přeživších hrůzostrašné světové apokalypsy. Jako každé dítě, tak i ona ze začátku příliš nechápala, co se kolem ní děje. Každopádně se s tím dokázala vyrovnat a vypěstovala si instinkt k přežití.

Před apokalypsou žila se svou sestrou Mikou a se svým otcem v Jacksonville na Floridě. Odsud se po vypuknutí apokalypsy přesunuli do Woodbury, kde byly nakonec zachráněni Rickovou skupinou přeživších.

Lizzie je dvanáctiletá blonďatá dívka. Umí dobře se střelnými zbraněmi. Je také známo, že má menší psychické problémy, protože někdy nerozezná, co je dobro a zlo. Někdy může působit jako krutá a nemilosrdná.

Lizzie Samuels je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Clubez21

Nahned zastřelit je to apokalypsa nemůžou být milosrdní mrdka jedna

17.1.2024 | 11:29:36
Skullks

Hrozná postava furt si myslí že něco udělala i když to udělal někdo jiný

17.9.2022 | 17:29:04
BlackSquirrel

Chudinka malá.

11.2.2022 | 13:16:17
Whitewolf114

Takovou nenávist si to děvče vůbec nezaslouží. Většina nechápe, že za to nemohla a nebo chápe, ale nemají s ní žádný soucit a nejradši by ji zabili už na začátku. Ano, zabila Miku a to je strašný a rozhodně by to neskončilo jen u ní. Bylo správný, co Carol udělala. Já to děvče ale měla ráda. Bylo mi ji moc líto. Tenhle konec musel přijít, ale bylo to strašný. Ona byla jinak moc hodná, jenže hodně nemocná a tedy i nebezpečná jak pro sebe, tak pro okolí. Nezaslouží si vůbec takový výrazy jako psychouš nebo mentál! Ona ani chudák nechápala, proč se na ni Carol tak dívá. Celkově ten konec těchto holčiček byl opravdu strašný a já ten díl po každý špatně snáším. Neskutečně smutný díl a chudák Carol…velmi, velmi s ní soucítím. Tohle je něco, na co se nikdy nedá zapomenout…

4.4.2021 | 17:25:36
TeriTerinelerinel

Byla šílená, ale taky za to tak úplně nemohla. Apokalypsa změnila k horšímu všechny, jenom někoho pozměnila trochu víc.

14.3.2021 | 12:47:38
ori

Ach to bola trúba…

webmaster
11.10.2019 | 15:43:18
Sheeku

kráva pro mentály tu není místo měli se jí zbavit aspon by Mika žila :(

27.7.2019 | 15:02:49
S.T.A.L.K.E.R.

Tu mentálku měli odprásknout už ve vězení. Mika by ještě žila.

4.4.2019 | 12:57:35
Harleys

Jak může být něco tak malého takové psycho " look at flowers"

15.9.2018 | 16:51:36
Brebto

Trefená holka, akorát je zdržovala.

16.12.2017 | 18:14:23
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama