The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Martin

Martin

Krutý člen kanibalů z Terminu.

Sezóny 1
2014 - 2015

Martin žil v oblasti Georgie, kde pravidelně chodil na fotbal a sem tam i do kostela. Více o jeho životě před apokalypsou bohužel nevíme. Brzy po rozšíření nákazy se přidal ke skupině přeživších, kteří své sídlo začali nazývat jako Terminus. Za pomoci rádia lákali všechny přeživší, aby se přidali do jejich „bezpečné zóny“. Terminus byl ale ve skutečnosti sídlem kanibalů. Tito lidé sem totiž lákali všechny ostatní, aby měli jídlo.

Na Terminus narazí i členové Rickovy skupiny, ale brzy poznají, že se jedná o past. Martin se v té době nacházel kousek od Terminu, kde na něj narazili Carol a Tyreese. Martin se brzy dostal do potyčky s Tyreesem, ale z boje vyvázl živý.

Hned poté se vrátil za Garethem, se kterým se vydal po stopách Rickovy skupiny. Během toho jsme svědky toho, jak pojídají člověka. Když se následně tyto dvě skupiny střetly v kostele, tak byli všichni lidé z Terminu zabiti. To platí i pro Martina, kterého Sasha ubodala k smrti.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
23A

Nejvíc mě zaujal jako halucinace

5.4.2020 | 10:06:01
ori

Nezaujal.

webmaster
11.10.2019 | 22:41:38
S.T.A.L.K.E.R.

Blbec.

4.4.2019 | 13:18:18

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama