The Walking Dead (Živí mrtví) Martin

Martin

Martin

Krutý člen kanibalů z Terminu.

Sezóny 1
2014 - 2015

Martin žil v oblasti Georgie, kde pravidelně chodil na fotbal a sem tam i do kostela. Více o jeho životě před apokalypsou bohužel nevíme. Brzy po rozšíření nákazy se přidal ke skupině přeživších, kteří své sídlo začali nazývat jako Terminus. Za pomoci rádia lákali všechny přeživší, aby se přidali do jejich „bezpečné zóny“. Terminus byl ale ve skutečnosti sídlem kanibalů. Tito lidé sem totiž lákali všechny ostatní, aby měli jídlo.

Na Terminus narazí i členové Rickovy skupiny, ale brzy poznají, že se jedná o past. Martin se v té době nacházel kousek od Terminu, kde na něj narazili Carol a Tyreese. Martin se brzy dostal do potyčky s Tyreesem, ale z boje vyvázl živý.


Hned poté se vrátil za Garethem, se kterým se vydal po stopách Rickovy skupiny. Během toho jsme svědky toho, jak pojídají člověka. Když se následně tyto dvě skupiny střetly v kostele, tak byli všichni lidé z Terminu zabiti. To platí i pro Martina, kterého Sasha ubodala k smrti.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nezaujal.

11.10.2019 | 22:41:38
S.T.A.L.K.E.R.

Blbec.

4.4.2019 | 13:18:18

Stav překladu

Epizoda S10E02: We Are the End of the World

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás