The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Potter

Potter

Jeden z předních pracovníků ve Svatyni.

Sezóny 2
2017 - 2018

Po vypuknutí apokalypsy vznikla na území jedné staré továrny komunita, která je známá jako Svatyně. Toto místo patří Spasitelům, kteří se dělí na bojovníky a pracovníky. Pracovníků je ve skutečnosti spousta a právě mezi ně patří i Potter, který je jedním z nejaktivnějších a nejviditelněj­ších mužů.

Ve skutečnosti se jedná o dobrosrdečného a pokorného muže, který pro Spasitele pracuje kvůli tomu, aby ho ochraňovali. Jeho loajalita původně patřila pouze Neganovi. Šlo to vidět například ve chvíli, kdy Negan zmizel. Potter totiž ihned seskupil pracovníky a šel s nimi na vedení se zeptat, kde je. Kdyby se Negan zničehonic neobjevil, tak by zřejmě došlo ke konfliktu.

Později se Potter stane jedním z pracovníků Eugenea Portera, pro kterého vyrábí kulky. Nakonec však skončí i u této práce, protože Spasitelé jsou ve válce poraženi a Potter se tak může věnovat jiným věcem. Nutno dodat, že po porážce začne Negana nenávidět. Místo toho nyní respektuje Ricka Grimese.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
23A

Nezajímavý

5.4.2020 | 10:05:31
ori

Mohol byť fajn, kto vie čo sa s ním stalo.

webmaster
14.10.2019 | 17:01:00

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama