The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Powell

Powell

Darylův kamarád mezi Smrťáky.

Sezóny 1
2021 - 2021

Powell, jehož křestní jméno neznáme, býval před apokalypsou vojákem, který působil především v Afghánistánu. Jakmile se však vrátil do své domoviny, nedokázal zapadnout do společnosti. Nemohl si ani najít slušnou práci, a tak se stal žoldákem jedné skupiny, kde se setkal se svými kolegy z války.

V průběhu apokalypsy zůstal se svou vojenskou jednotkou a pod Popeovým vedením všichni založili velmi nebezpečnou skupinu, jejíž členům se začalo přezdívat Smrťáci. Powell je podobně jako zbytek skupiny velmi schopným člověkem, který ovládá zbraně na blízku i na dálku.

Jakmile se k nim přidá Daryl, Powell na něj často naráží. Daryl mu následně začne nabízet cigarety, které Powell ochotně přijímá. Díky tomu z něj vypadne informace o tom, že před apokalypsou pravidelně kouřil. V tu chvíli však Powell netuší, že se s ním Daryl začíná přátelit jen naoko.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zigulík

Dáš si cígo?

2.1.2022 | 14:44:50
ori

Dobre dopadol :D

webmaster
2.1.2022 | 12:14:42

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama