The Walking Dead (Živí mrtví) Siddiq

Siddiq

Siddiq

Samotář, kterého Carl přivede do Alexandrie.

Sezóny 3
2017 - 2020

Siddiq je mírumilovný, příjemný a hodný samotář, který po vypuknutí apokalypsy začal přežívat v okolí Washingtonu. Je muslimského vyznání, proto jednou za čas zmíní Korán. Zároveň má rád svou zesnulou matku natolik, že pro ni zabíjí chodce, aby jejich duše mohli odejít z jejich tělesné schránky. Tohle totiž říkávala jeho matka, a proto to dělá.

Siddiq zřejmě nikdy nebyl součástí žádné skupiny. Často pročesává lesy a zabíjí chodce, na které narazí. I proto vytvořil již několik pastí, do kterých by chodci mohli spadnout, aby je pak bylo lehčí zabít.


Jednou se mu podaří narazit na Carla, kterého požádá o jídlo. Carl se s ním chce seznámit, ale v tu chvíli se u něj objeví otec, který Siddiqa zažene. Carlovi to však přijde líto, a proto Siddiqovi donese jídlo. Poté se ještě jednou setkávají v lese, kde ho Carl tentokrát pozve do Alexandrie.

Siddiq je…

  • otcem Socorry Espinosy

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Zatím sympaťák, který promlouvá Michonne do duše… Po desáté sérii měním, Avi ho zahrál geniálně. Siddiq mi bude chybět.

16.3.2020 | 10:29:45
ori

Siddiq bol fajn, sympatický dobrosrdečný človek. Mal som ho celkom rád, tiež sa mi páčilo že dostal viac priestoru ako v komikse. Jeho smrť ma však najviac mrzí lebo bol takým dedičstvom Carla.

16.11.2019 | 20:33:17
Řízkáč

:(

16.11.2019 | 13:51:35
S.T.A.L.K.E.R.

Docela sympaťák. Doufám, že přežije už jen kvůli Carlovi.

4.4.2019 | 12:28:35
modrinka

Sympaťák

25.3.2019 | 19:52:36
Tralery

Nějak mi dělá problém vstřebat pohled na chlapa s ženskými obličejovými rysy, v případě Siddiga je to jako pohled na ženu s plnovousem. Příběh o jeho mateřském poutu v 8. řadě tomu jen dokonale přidává na ironii.

15.3.2019 | 9:14:47

Stav překladu

Epizoda S10E15: The Tower

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás