The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Siddiq

Siddiq

Samotář, kterého Carl přivede do Alexandrie.

Sezóny 3
2017 - 2020

Siddiq je mírumilovný, příjemný a hodný samotář, který po vypuknutí apokalypsy začal přežívat v okolí Washingtonu. Je muslimského vyznání, proto jednou za čas zmíní Korán. Zároveň má rád svou zesnulou matku natolik, že pro ni zabíjí chodce, aby jejich duše mohli odejít z jejich tělesné schránky. Tohle totiž říkávala jeho matka, a proto to dělá.

Siddiq zřejmě nikdy nebyl součástí žádné skupiny. Často pročesává lesy a zabíjí chodce, na které narazí. I proto vytvořil již několik pastí, do kterých by chodci mohli spadnout, aby je pak bylo lehčí zabít.

Jednou se mu podaří narazit na Carla, kterého požádá o jídlo. Carl se s ním chce seznámit, ale v tu chvíli se u něj objeví otec, který Siddiqa zažene. Carlovi to však přijde líto, a proto Siddiqovi donese jídlo. Poté se ještě jednou setkávají v lese, kde ho Carl tentokrát pozve do Alexandrie.

Siddiq je…

  • otcem Socorry Espinosy

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Docela sympaťák. Doufám, že přežije už jen kvůli Carlovi.

Jeho smrt jsem nečekal. Škoda ho.

5.2.2023 | 19:29:31
sonulle

Zatím sympaťák, který promlouvá Michonne do duše… Po desáté sérii měním, Avi ho zahrál geniálně. Siddiq mi bude chybět.

16.3.2020 | 10:29:45
ori

Siddiq bol fajn, sympatický dobrosrdečný človek. Mal som ho celkom rád, tiež sa mi páčilo že dostal viac priestoru ako v komikse. Jeho smrť ma však najviac mrzí lebo bol takým dedičstvom Carla.

webmaster
16.11.2019 | 20:33:17
Řízkáč

:(

16.11.2019 | 13:51:35
modrinka

Sympaťák

25.3.2019 | 19:52:36
Tralery

Nějak mi dělá problém vstřebat pohled na chlapa s ženskými obličejovými rysy, v případě Siddiga je to jako pohled na ženu s plnovousem. Příběh o jeho mateřském poutu v 8. řadě tomu jen dokonale přidává na ironii.

15.3.2019 | 9:14:47

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama