
Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?
Už je to nějaký pátek, co se na internetu objevil tento trailer k nové sérii Walking Dead. My Vám ho přinášíme nyní a doufáme, že Vás jeho zhlédnutí navnadí na sledování třetí série, do které zbývá už jen 71 dní.
České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.
Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________________________________
Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.
Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Nejste uživatel Edny? Registrujte se během pár vteřin.
Registrace Zapomenuté heslo
Diskuze /12
damy a pani, prave som zazil dusevny orgazmus z toho videoa :) nehorazne sa tesim na tu dalsiu seriu :)
Skoro som sa pogrcal. Ta dalsia seria bude asi este vecsia sracka ako ta druha.
No já to vidim tak, že 3. série bude největší ze všech, myslim si, že překoná první.
Škoda, že v tom vůbec není vidět zatím nejnovější Resident Evil… Snad to nebude taková sračka.
Nooo! Už se docela začínám těšit! :D
ten konec… ze mě vyrazil zvrácený smích :D
Arkantos: Tak sa na to nepozeraj keď sa ti chce grcať a vypadni z tohto blogu :-D Pozeraj si svoje veci do ktorých sa ti nikto nestará :-D Pekný ĎEŇ.
podle me to predci prvni serii …perfektni trailer moc se tesim
Určitě to nebude lepší jak první série možná se to k ní bude blížit ale lepší to rozhodně nebude
Ještě si ji neviděl. :)
Tak s toho sa mi skoro postavil:) Ľudia bude to NÁSIP s veľkým N:)
Těším se a slintám nad tím, jako malý dítě nad lízátkem! :-)