Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Bretta Daltona nikdo ohledně sedmé řady nekontaktoval

Bretta Daltona nikdo ohledně sedmé řady nekontaktoval

Poslední řada se fanouškům velmi zamlouvala a jako zakončení celého seriálu to byl slušný konec. Bohužel někteří se divili, proč se notoricky známá postava Granta Warda konečně neobjevila, aby se rozloučila. Herec Brett Dalton sdělil, že k sedmé řadě nebyl vůbec pozván.

7 16
23.9.2020

Comic Book Movie si promluvili s Brettem Dalton, který prozradil, že doufal v jedno poslední rozloučení, ale bohužel nikdo mu z Marvelu nezavolal. Sám se na sedmou řadu díval a trochu doufal, že tam dají alespoň staré záběry jeho postavy Granta Warda. To se však nestalo a Brett byl z toho faktu poměrně zklamaný.

Také jsem se díval a myslel jsem si, že možná něco natočili tajně a vytáhnou nějaké staré záběry mě, když jsem tam byl. Ne, bohužel, nikdo se mě nezeptal, abych byl součástí sedmé řady a snažím se z toho nebýt nějak smutný, i když trochu jsem.

Foto: ABC

Brett však žádnou zášť vůči seriálu nedrží. Dokonce se zmínil o tom, jak je vděčný za čas, který strávil v rámci série. Poznamenal také, že producenti ho měli tak rádi, že ho udržovali v seriálu déle, než by měl jakýkoli jiný seriál. Producenti u jeho postavy došli na konec cesty a protáhování zdárného konce se ukázalo v epizodě Maveth, kdy ho Phil Coulson zabil. Ve třetí řadě si Brett poté zahrál ještě obávanou postavu Hiva, kterého ve finále zabil Lincoln Campbell.

Taky vás zklamalo, že se Ward v poslední sérii neukázal?

Diskuze /3

Lex Luthor

Taky jsem doufal, že Ward bude v sedmé sérii alespoň v jednom díle, nebo uvidíme jeho mladší verzi podobně, jako to bylo s Gerretem mrzí mě, že na něho úplně zapomněli

24.9.2020 | 13:07:19
CoRnDuCK

Asi opravdu nesnáší Warda, co? :D

24.9.2020 | 18:28:24
Nonazdar

A ešte sme ho mali vo štvrtej sérii v konstrukci, a pár sekúnd v 5tej sérii ako HIVA v z dimenzie strachu

30.9.2020 | 21:45:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama