Agents of S.H.I.E.L.D. Lincoln Campbell

Lincoln Campbell

Lincoln Campbell

Člen skupiny Inhumans, který se stane průvodcem Skye v novém světě, který nyní objevila, a který je zároveň i klíčovým hráčem v událostech rozhodujících o budoucnosti jeho lidu. Na čí stranu se tedy Lincoln přidá?

Sezóny 2
2014 -


Základní informace

Lincoln se narodil a vyrůstal v městě Cincinnati amerického státu Ohio. Zde také navštěvoval lékařskou školu, dokud jeho život nenabral nečekané obrátky. O Lincolnově minulosti toho zatím moc nevíme. Jisté je pouze to, že ho našli Gordon a Ťia-jing, kteří mu nabídli nový domov v Ráji a naučili ho, jak využívat své zvláštní schopnosti.

Jako každý jedinec z rodu Inhumans, i Lincoln má jisté zvláštní nadání. Konkrétně dokáže ovládat elektřinu a vysílat elektrické výboje ze svého vlastního těla. Přestože zpočátku pro něj nebylo jednoduché udržet své nové schopnosti na uzdě, s pomocí Gordona a Ťia-jing se to časem naučil a dokázal se svými schopnostmi žít v míru.


Druhá série

Když Gordon přivede Skye do Ráje, Lincoln se stane jejím průvodcem a oba se brzy spřátelí. Tahle idylka však pomine, jakmile se Ťia-jing, matka Skye, rozhodne naverbovat svůj lid do války proti S.H.I.E.L.D.u. Lincoln se k Ťia-jing připojí, protože věří, že se S.H.I.E.L.D. snaží jeho lidem ublížit, jakmile však obsadí loď S.H.I.E.L.D.u, kde Gordon a Ťia-jing začnou jednotlivé agenty bez milosti popravovat, Lincoln si uvědomí, že tu něco nesedí.

Skye se nakonec podaří Lincolnovi ukázat pravdu a společně tak zastavit Ťia-jing i ostatní Inhumans. Lincoln se proto nyní velmi pravděpodobně stane součástí samotné organizace S.H.I.E.L.D. ředitele Coulsona a jednotky vedené Skye, která se bude soustředit na jednání s Inhumans.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Moc ho nemusím///Nemusel jsem

20.8.2017 | 18:08:32
BLHikachu

Nevím proč ale prostě ho miluju :'D

1.5.2016 | 21:06:08
Lenin606

Občas má svoje momenty, ale nemůžu ho vystát. Ještě teď, když je v týmu SHIELD, do většinu věcí se mu nechce a má problém poslechnou příkaz takže fakt ne. :P :/

16.3.2016 | 19:41:31
patrikparmen

Nevim proč ale prostě ho nesnesu.

6.12.2015 | 0:28:17

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy