Agents of S.H.I.E.L.D. Postřehy z epizody Bouncing Back

Postřehy z epizody Bouncing Back

Postřehy z epizody Bouncing Back

Po dlouhé zimní pauze, ve které se vysílala Agentka Carterová, se na scénu vrací Agenti S.H.I.E.L.D.u. Prastarý Inhuman ovládl Wardovo tělo a momentálně nabírá síly, Daisy mezitím sestavuje tým Secret Warriors a na scéně se objevuje osoba, která by byla pro tým dokonalá.


35 1
13.3.2016

Slingshot

První epizoda po zimním finále nám představila jednoho ze základních členů Secret Warriors. Tou je Slingshot. V komiksu má civilní jméno Yo-Yo Rodriguez, v seriálu zaměnili křestní jméno za Elenu. YoYo posloužilo pouze jako přezdívka, kterou si Elena vysloužila od Macka. Jak jste se mohli přesvědčit sami, schopností od Slingshot je superrychlost. V komiksu ji nakonec potkala jistá nehoda, kterou tvůrci klidně mohou do seriálu přenést. YoYo přišla o obě ruce, které byly nakonec nahrazeny kybernetickou protézou. Coulson podobnou protézu má, takže by nebyl problém připravit o končetiny v seriálu i někoho dalšího.

Ultimátní padouch Hydry

Jak jste si mohli přečíst začátkem měsíce v našem článku, Ward, nebo spíše jeho tělo, posloužilo k příchodu úhlavního nepřítele Secret Warriors. Tím je Hive. Na papíře šlo o uměle vytvořený organismus, který měl být živým ztělesněním Hydry. Hive nedokáže bez hostitele přežít a tak musí v nepříznivých podmínkách svou tělesnou schránku obměňovat. Mimo to je také limitován schopnostmi svého těla, pokud jedinec umí létat, dokáže to i Hive. Schopnosti si ale mezi těly přenášet nedokáže.


Dohoda s prezidentem

S.H.I.E.L.D. zůstane v utajení a ATCU se jim bude zodpovídat. Taková byla dohoda mezi Coulsonem a prezidentem Ellisem. Lidé prý stále nezapomněli na padající Helicarriery a proto má z návratu S.H.I.E.L.D.u o­bavy. Novým šéfem ATCU se stane Talbot, který se s Coulsonem nemá moc v lásce. To, že bude muset poslouchat jeho rozkazy jej určitě namíchne ještě víc.

S.H.I.E.L.D. ve vesmíru?

Úvodní scéna epizody nám přinesla akorát několik nových otázek. Scéna byla tzv. flash-forward, odehrávala se tři měsíce dopředu. Co plánuje S.H.I.E.L.D. ve vesmíru? Jaké potíže se v lodi naskytnou a kdo bude na palubě? Jednu odpověď nám možná dal zlatý křížek, který levitoval ve vzduchu. Na palubě se vyskytovala Elena, která je věřící a podobný křížek nosí stále u sebe. Pokusí se snad odstranit svého soka ve vesmíru, ale nastanou nějaké potíže? Nebo bude chtít vláda odvézt všechny Inhumany z planety (třeba na Attilan)? Může jít o skupinu plánující založit základnu pro organizaci S.W.O.R.D.? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat.

Armáda Inhumans

Jelikož Lash pozabíjel veškeré Inhumans, které Hydra pro svého pána měla, musí začít od začátku. Jediným a věrným přeživším byl „Magneto“ Giyera, který ve schopnosti pradávného Inhumana nevěří. Hive jej na konci epizody za pomocí svých schopností nejspíše ovládl, podobně jako to dělal v komiksu. Novým Inhumanem do party je Lucio, kterého Bobbi trefně nazvala Medusa Eyes. Lucio dokáže stejně jako bájná Medusa zparalyzovat své oběti, Lucio tedy jen dočasně.

FOTO: Marvel, ABC

Diskuze /5

Ratemus

jen aby to ve vesmíru nebyl Reed se svou partou :-D si dělám prdel…za tři měsíce je přibližně Civil war ne? nemá to s tím taky něco společného? SWORD by byl super ale nemyslím si to si myslim že začne po IW…

13.3.2016 | 19:35:05
deadpool

5.5 to myslim je coz je driv nez tri mesice ale serialovy cas muze byt trosku jinaci nez ten realny :D

13.3.2016 | 20:17:13
Jemily

Já jsem to psala už v diskuzi ale myslím si že ve vesmíru to byl Mack. S Elenou bude něco mít ( už se plně shipuje YoMack ) a ta mu dá náhrdelník se kterým Mack z nějakého důvodu poletí to vesmíru.

13.3.2016 | 20:26:19
tom99

Co jste dělali s těmi obrázky, že jsou vidět pixely?

webmaster
13.3.2016 | 21:24:32
JeziDan

Já bych řekl, že někdo (Mack ?) odveze do vesmíru Warda (Hive), aby ho tam zabil – vyhodil do vakuua. Ale něco se nepovede tak jak má.

14.3.2016 | 10:11:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy