Agents of S.H.I.E.L.D. Agenti S.H.I.E.L.D.u na Comic-Conu 2014

Agenti S.H.I.E.L.D.u na Comic-Conu 2014

Agenti S.H.I.E.L.D.u na Comic-Conu 2014

Od 24. do 27. července bude letos v americkém San Diegu tradičně probíhat největší světová slezina nejrůznějších filmových, seriálových, komiksových a knižních nadšenců, Comic-Con 2014. Dočkáme se tu i samostatného panelu pro seriál Agents of S.H.I.E.L.D.? Nejspíš ano.


2 0
4.7.2014

Přestože o samotné druhé řadě, která se teprve stále píše, se na letošním Comic-Conu asi mnoho nedozvíme, i tak už se rýsuje pár zajímavostí, na které se fanoušci tohoto seriálu v San Diegu mohou těšit.

Společnost Marvel předně oznámila, že na Comic-Conu bude zveřejněn speciální komiks s tematikou seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. sponzorovaný automobilkou Lexus. Komiks má nést název The Chase (honička) a má přímo navazovat na události epizody Seeds, která se odehrávala na Akademii S.H.I.E.L.D.u. Oficiální synopse pro komiks je následující:


Tento komiks líčí dosud neviděnou misi agentů S.H.I.E.L.D.u. Příběh začíná ve chvíli, kdy naši hrdinové zachránili Akademii S.H.I.E.L.D.u před přístrojem na ovládání počasí. Jejich vítězství si však vybralo svou daň, kdy jeden z kadetů přišel o život a druhý se kvůli tomu dostal až na samé dno. Agent Colson a jeho tým se nyní hodlají pomstít a ve svém hledání pomalu stahují smyčku kolem krku nevyzpytatelného miliardáře Iana Quinna.

Jak si možná vzpomínáte z našich postřehů z epizody Seeds, v závěru právě tohoto dílu jsme byli svědky zrození superpadoucha Blizzarda (nikoliv blizzarda), kterému by se tento komiks snad mohl věnovat trochu víc. Blizzarda se snad ale zároveň dočkáme i v nadcházející druhé řadě.

Vedle uvedení tohoto komiksu by se návštěvníci letošního Comic-Conu měli rovněž dočkat i speciální přednášky o návrzích kostýmů, který povede návrhářka pro seriál Agents of S.H.I.E.L.D. Ann Foley a herec J August Richards (Mike Peterson/Deathlok). My musíme jen doufat, že tohle pro seriál Agents of S.H.I.E.L.D. nebude jediná comic-conová aktivita a brzy vám tak snad budeme moc dodat další novinky.

Pokud by vás zajímalo, jak byl seriál Agents of S.H.I.E.L.D. na Comic-Conu zastoupen vloni, kdy se celý tento projekt představoval, můžete si přečíst náš shrnující článek.

Diskuze /2

noname

uděláte překlad?

#2 Hurley
10.7.2014 | 12:45:35
Hurley

#1 noname: Já ne, ale optám se lidí na Kocogelu, jestli se do toho nechtějí pustit.

webmaster
13.7.2014 | 8:58:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy