Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Clarkova nová postava vychází z několika komiksových charakterů

Clarkova nová postava vychází z několika komiksových charakterů

Clarkova nová postava vychází z několika komiksových charakterů

Již za měsíc se dočkáme pokračování Agentů S.H.I.E.L.D.u, kde si tentokrát Clark Gregg místo Coulsona zahraje zcela jinou postavu. Nedávno nám opět dal nápovědu o tom, kdo jeho postava vlastně je, přičemž jsme se další informace dozvěděli z WonderConu.

14 2
8.4.2019

Možná se budeme opakovat, ale zmínit to samozřejmě musíme, Phil Coulson zemřel a jeho představitel Clark Gregg ztvární v šesté sérii zcela novou postavu. Už nám tak nějak bylo naznačeno, že si tahle série bude zahrávat s alternativními realitami, ale stále jsme toho nevěděli dost. Samotný Clark nám již dříve dal ke své postavě několik vodítek a nedávno tomu nebylo jinak. Ke všemu se vyjádřil následovně:

Je to jedna z věcí, o které si myslím, že činí seriál daleko lepším. Vezme se materiál a přetvoří se do něčeho nám vlastního. V tomhle případě to opravdu skončilo tak, že se vzaly věci, které budou komiksovým fanouškům povědomé, ale jsou pro tenhle rok předělané do zcela nové podoby.


To nám samozřejmě moc neřeklo, ale na Twitteru už začaly kolovat informace z WonderConu, kde byla zmíněna postava, která se poprvé objevila ve dvanáctém čísle Iron Mana. Tou postavou je samozřejmě Basil Sandhurst, známý také jako Controller, padouch ovládající mysl ostatních lidí. Mohla by to být tedy jedna z inspirací pro novou postavu nebo půjde o další z postav, které se v seriálu objeví?

Kdo by mohl být oním tajemným mužem s tváří Coulsona? Je to Controller nebo ne?

Zdroj: Screenrant

Diskuze /1

Lex Luthor

Bylo by zajímavé vidět Coulsona, jako záporáka.

8.4.2019 | 22:37:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: New Life (Part II)

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí na verze:

  • KILLERS, MiNx, TBS, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Stanice ABC včera oznámila, že seriál Agenti S.H.I.E.L.D.u skon­čí po sedmé sérii. Příští léto 2020 tedy poběží Agenti naposled se svými třinácti epizodami. Ke konci seriálu se vyjádřil Jeph Loeb, výkonný viceprezident a ředitel Marvel Television.

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás