Agents of S.H.I.E.L.D. Co se stane s Mikem Petersonem?

Co se stane s Mikem Petersonem?

Co se stane s Mikem Petersonem?

Mike Peterson to v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. dosud neměl moc lehké. Co s ním ale bude dál? Právě to nyní odhalila společnost Marvel Comics, která zveřejnila, v jakou klasickou komiksovou postavu se Mike promění. A chcete-li to vědět i vy, odpověď najdete právě v tomto článku.


3 0
25.1.2014

Postava Mika Petersona scenáristům seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. dosud sloužila jako takový fackovací panák. V pilotní epizodě figuroval jako hlavní zlosyn, a když to chtěl našemu týmu o devět dílů později vynahradit, byl kvůli záchraně svého synu donucen zradit agenta Coulsona a nechat ho unést Stonožkou. A aby toho nebylo málo, poté, co se pokusil napravit i tuhle polízanici, stal se obětí nastražené bomby a zvrácených implantátů Stonožky, která z něj udělala svého nedobrovolného nohsleda. Co s Mikem ale bude dál?

Společnost Marvel Comics nyní překvapivě prozradila, že seriálový Mike Peterson měl být celou dobu předobrazem k adaptaci jedné klasické komiksové postavy. A kdo že se z Mika tedy stane?


Poté, co přišel o nohu a stal se vězněm Stonožky, se z Mika Petersona nyní stává Deathlok, kyborg, který se v komiksovém světě ze stáje Marvel poprvé objevil v roce 1974 (letos tedy slaví své čtyřicáté narozeniny). Identitu Deathloka od té doby vystřídalo hned několik postav, jejich společným jmenovatelem však zůstalo, že se vždy jednalo o mrtvého člověka, který byl vzkříšen pomocí kybernetické technologie.

Výkonný producent seriálu Jeffrey Bell o nástupu Deathloka prozradil konkrétně toto:

Celou sérii jsme čekali na moment, kdy budeme moct odhalit, že příběh Mika Petersona je vlastně příběhem zrození. Jme nadšení z toho, že J. August Richards pro nás bude hrát Deathloka a že si naši diváci budou moct v seriálu užít takto ikonickou komiksovou postavu.

Nabíledni tak zůstává jedna klíčová otázka. Bude přeměna Mika Petersona v Deathloka znamenat novou nebezpečnou zbraň v arzenálu Stonožky, nebo se Deathlok svému naprogramování vzepře a postaví se na stranu S.H.I.E.L.D.u?

Odkážeme-li se opět na komiksové kořeny této postavy, původní Deathlok prakticky ve všech svých inkarnacích, byť by to do něj kvůli jeho znepokojivému vzezření asi nikdo neřekl, kopal za tým klaďasů, kdy se spojil například s Fantastic Four, X-Men či právě i samotným S.H.I.E.L.D.em. Seriálovým tvůrcům však přesto nic nebrání v tom, udělat si se svou verzí Deathloka, co se jim zlíbí.

Jako polomrtvý kyborg si však seriálový Mike Peterson oproti svému dosavadnímu štěstí tak jako tak bohužel moc nepolepšil a v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. stále zůstává postavou spíše tragickou.

Diskuze /4

Ryen

No mně se postava Petersona i děj kolem něj líbí – a udělat z něj kyborga mi přijde jako dobrej nápad. ;)

25.1.2014 | 13:03:24
VampKošilka

Agenty poslední dobou hodně flákám, ale ta zápletka se mi líbí, že si dneska zbývající díly načtu.

25.1.2014 | 15:14:33
tom99

Vidím špatně, nebo se nám tady rojí seriálová týmovka zlých padouchů? Deathlok, Blizzard a Graviton pod vedením Jasnovidce či Quinna proti našim agentům? :-)

webmaster
25.1.2014 | 18:10:24
Aurius007

Já vidím spíš to, jak je možné, že je Phil Coulson živý když Deathlok je vlastně mrtvola vzkříšená pomocí kybernetiky…

26.1.2014 | 23:50:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy