Agents of S.H.I.E.L.D. Rozhovor s Brettem Daltonem o Wardově osudu

Rozhovor s Brettem Daltonem o Wardově osudu

Rozhovor s Brettem Daltonem o Wardově osudu

Minulý týden jsme si spolu s herečkou Elizabeth Henstridge rozebrali osud agentky Jemmy Simmons ve finále druhé řady. Neméně zajímavé zakončení však přitom čekalo i Granta Warda, o čemž se pro server EW.com tentokrát rozpovídal jeho představitel, dvaa­třicetiletý Brett Dalton.


24 0
31.5.2015

Do češtiny přeložený rozhovor s Elizabeth Henstridge z minulého týdne si můžete přečíst v tomto článku. Původní anglický rozhovor s Brettem Daltonem pak najdete na serveru EW.com.

Jak Warda podle vás poznamená to, že omylem zabil agentku 33?
Poznamená ho to hluboce a dlouhodobě. Předtím v něm byla alespoň trocha lidskosti a podle něj snad i nějaká šance na vykoupení. Garrett mu řekl, že jeho slabinou je soucit, a ten že do jeho popisu práce nepatří. Po smrti Kary, kterou navíc způsobil on sám, po vší té práci a energii, kterou do jejich vztahu investoval, ho to změnilo. Můžete mu to vidět na očích.


Co Ward cítí v jeho poslední scéně finále?
Bavil jsem se s naším maskérem. Chtěl jsem, aby to vypadalo, jako že jsem celý měsíc vkuse probrečel. Človek, kterého v té scéně vidíte, se cítí zrazený a je naštvaný na celý svět. Jediné, co ho drží na nohách, je ta myšlenka usmíření. Ve světě je třeba se usmířit se spoustou věcí a on chce napravit spoustu nepravostí. Díky tomu je odhodlaný, ví, kým je, a říká si: „Fajn, pokud jsem podle vás padouch, tak jsem teda padouch.“ Pak už je myslím jasné, kým je a čeho chce dosáhnout.

V téhle chvíli chtěl Ward May doopravdy zabít. Znamená to tedy, že už nemá s nikým slitování?
S May se to má tak, že pro Warda představovala největší hrozbu a on má schopnosti ji sejmout. Navíc je to částečně i odplata za finále první řady, kde mi přibila nohu k podlaze. Chtěl se jí zbavit, protože představovala největší hrozbu pro jeho plán usmíření pro Karu.

Jaký je teď jeho hlavní cíl ve vedení Hydry? Chce zabít Coulsona a ostatní a tím se pomstít?
Jo, je to zvláštní. Chce se pomstít, ale za co? Tohle udělal on, může si za to sám. Proto se to taky přelívá do hněvu. Pořád měl ještě špetku naděje. Pořád věřil, že by mohl být dobrý člověk, ale po tom, co se stalo Kaře, tahle naděje zhasla. Do jisté míry mu teď přeskočilo a on se chce pomstít celému světu.

Ale vždyť si za to může sám!
Na Wardovi je vidět, jak viní všechny kolem sebe – svého bratra, svoje dětství. To se klidně může začít vztahovat i na celý svět, kdy za všechno najednou můžou všichni. Může za to S.H.I.E.L.D., můžou za to jejich konflikty i jednotlivá tajemství, která drží sami před sebou. Ke všemu, co se mu stalo, podle něj vedly právě tyhle věci a proto se chce pomstít a dát všechno zase do pořádku. A to on dokáže jen skrze násilí a rozbíjení spousty vajíček při dělání své omelety.

Ve své již třetí řadě se Agents of S.H.I.E.L.D. na stanici ABC vrátí na začátku letošního podzimu. Do té doby nezapomeňte sledovat náš web pro další novinky.

FOTO: ABC, EW.com

Diskuze /9

DuckLord

„A to on dokáže jen skrze násilí a rozbíjení spousty vajíček při dělání své omelety.“ Okamžitě jsem si vybavil Fiska z Daredevila :)

#2 Michelle84 #5 Hurley
31.5.2015 | 19:25:33
Michelle84

#1 DuckLord: :D :D :D

31.5.2015 | 22:43:28
Michelle84

Tí herci o svojich postavách budto nevedia ako budú pokračovať alebo to nesmú prezradiť. Hovoria v hádankách a nám tým len chrobákov do hlavy dávajú :/

#4 Iris13
31.5.2015 | 22:44:56
Iris13

#3 Michelle84: Podle mě toho říkají docela dost (ten rozhovor jsem četla už na EW a byl venku brzo po finále, těžko hned všechno vykecají) a zrovna Brett toho řekl víc, než bych i čekala. Část fanoušků pořád čekalo/čeká na jeho Redemption Arc, ale z tohohle rozhovoru vykukuje spíš opačný směr. Elizabeth to neví, protože měla jeden z největších cliffhangerů z finále (a byly i teorie o její smrti), ale potvrdila, že Jemma je „v pohodě“. Přesto souhlasím, že brouky do hlavy nasazují :-D. Ale dřív jak z Comic Conů (snad budou v San Diegu) bych nějaké konkrétnější info ani nečekala.

1.6.2015 | 1:05:27
Hurley

#1 DuckLord: Tyvole. Při představě, že by se zrovna tihle dva dali dohromady, mě docela i zamrazilo.

webmaster
1.6.2015 | 6:10:28
sFík

Tak snad Gemma vyleze z tý krabice a Warda sejme, jak si dala za cíl…

1.6.2015 | 9:24:18
Nika

Právě jsem četla, že Mack a Lincoln byli do 3. série povíšeni na hlavní postavy :)

#8 paule
4.6.2015 | 20:38:24
paule

#7 Nika: já četl o Mackovi taky ale jen na twitteru tak nevím jak moc spolehlivé to je

#9 Nika
5.6.2015 | 11:25:21
Nika

#8 paule: Já jsem to četla na dvouch amerických stránkách a dnes jsem si všimla, že to už mají jako hotovku napsanou na Serialzone.cz. Tak předpokládám, že to je snad pravda.

5.6.2015 | 11:48:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy