Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Šestá série se propojení s Endgame nedočká

Šestá série se propojení s Endgame nedočká

Šestá série se propojení s Endgame nedočká

Už několik let se Agenti S.H.I.E.L.D.u ať už ve větší nebo menší míře propojují s Marvel filmy, k čemuž ale letos nedojde. Komunikace mezi filmovou a televizní divizí Marvelu je stále velmi komplikovaná, takže to tvůrci museli vyřešit po svém.

5 29
7.5.2019

Především první dvě série Agentů S.H.I.E.L.D.u se dočkaly propojení s několika Marvel filmy. Stejně tak jsme se později dočkali menších odkazů na Občanskou válku, Doctora Strange nebo Infinity War, ale s Endgame se seriál bohužel nepropojí. Jeph Loeb, šéf televizní odnože Marvelu, se k tomu vyjádřil následovně:

Je to pro nás nejsnazší cesta. Díváme se na to z praktické pozice, tedy, že jsme ještě neviděli, jak vypadá svět po lusknutí. Už jsme natáčeli a nechceme dělat nic, co by bylo v rozporu s filmy. Filmy jsou na prvním místě a jsou to ony, kdo určuje podobu časové osy MCU a co se během ní děje. Naší prací je se v tomto světě orientovat. A jedinou možnou cestou, jak říct tento příběh, bylo vyprávět jej před lusknutím. Ať už chcete nebo ne, můžete přijít na to, jak časová osa funguje, tedy „páni času“ na to přijdou.


Letos se seriál propojení s filmy nedočká. Foto: Disney, Marvel

Celé to samozřejmě může řešit cestování časem, které bylo zmíněné v seriálu i Endgame, což znamená, že se hrdinové mohli ocitnout v alternativní realitě. K tomuto tématu se trochu bokem vyjádřil i Jed Whedon:

Máme jistou logickou představu, která dává smysl, ale samozřejmě tím vším nechceme diváky hned zatížit. Chceme jen, aby si to užili a mohli o všem během sledování diskutovat.

Co myslíte, ocitli se agenti v jiné verzi klasického vesmíru? Vadí vám, že žádné propojení nebude?

Zdroj: MCUExchange

Diskuze /6

choudys

Nebude to propojené? No a CO! Hlavně ať to má „hlavu a patu“. Josh Whedon ví co dělá (teda doufám :) )

#2 choudys
7.5.2019 | 20:57:36
choudys

#1 choudys: Hlavně žádný alternativní reality, to by posr*li.

7.5.2019 | 20:58:30
azoxid

To propojení s MCU byl rok od roku slabší a loni to bylo doslova jen jedno vyřčení jména Thanos. Takže žádný překvápko a ani mi to moc nevadí. Ono to stálo za to jen v první sérii, kdy se hodně řešila Hydra jak v seriálu, tak v MCU.

7.5.2019 | 21:45:41
GanG

Já osobně bych ocenil, kdyby se ve filmech objevil někdo z agentů a obráceně…

8.5.2019 | 2:22:24
Carnage

Už dlouho se Agenti nedokážou propojit takže mě to nepřekvapuje.

10.5.2019 | 13:20:49
RedRose

svet se po lusknuti dost dramaticky zmenil… a po endgame…(zadne spoilery)… bylo by fajn kdyby byly nasledky obou filmu videt i zde, minimalne by se v serialu o deni v MCU melo alespon mluvit… na druhou stranu podle filmu uz SHIELD vlastne neexistuje takze i v tom je trochu potiz… prolinani postav je nerealne (par se jich tady presto mihlo) protoze filmove herce by serial asi nezaplatil… naopak treba Quake by to to mezi Avengers docela sluselo :-) ale alternativni reality bych radeji vynechal…

14.5.2019 | 23:42:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: New Life (Part II)

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí na verze:

  • KILLERS, MiNx, TBS, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Stanice ABC včera oznámila, že seriál Agenti S.H.I.E.L.D.u skon­čí po sedmé sérii. Příští léto 2020 tedy poběží Agenti naposled se svými třinácti epizodami. Ke konci seriálu se vyjádřil Jeph Loeb, výkonný viceprezident a ředitel Marvel Television.

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás