Agents of S.H.I.E.L.D. Stane se seriál o Ghost Riderovi realitou?

Stane se seriál o Ghost Riderovi realitou?

Stane se seriál o Ghost Riderovi realitou?

Marvel už dávno nedominuje jen na filmových plátnech, ale také na televizních obrazovkách a zdá se, že nehodlá zvolňovat tempo. Spekulace o samostatném seriálu s Ghost Riderem jsou totiž slyšet čím dál tím víc.


29 0
17.11.2016

Tento velký komiksový gigant nás nepřestává překvapovat. Nejen, že Marvel před pár dny oznámil připravovanou televizní minisérii o královské rodině Inhumans, ale zároveň to vypadá, že přípravy na samostatný seriál o Ghost Riderovi jsou v plném proudu. Marvel už prý dokonce zahájil jednání. Zda by se jednalo o spin-off na ABC, sérii na Netflixu, nebo film, zatím není jasné.

Chtěli byste Ghost Ridera vidět na velkém plátně? FOTO: ABC


Gabriel Luna, který Ghost Ridera v seriálu ztvárňuje, se k celé věci vyjádřil takto:

Osobně je mi jedno, kde to bude. Někteří lidé říkají, že by byl skvělý ve filmu, což je taky možnost. Mohlo by to být v kině, na Netflixu, kdekoliv. Mluví se o tom. Dohody to určitě umožňují, ale já na to chci jít pomalu. Teď mě to hrozně baví a chci se ujistit, že nezkazím žádnou epizodu. Pokud mi pak vymyslí další příběh, zkusím se s tím nějak popasovat.

Otázkou zůstává, jestli Marvel i nadále počítá i s Agenty S.H.I.E.L.D.u. Sledovanost posledních epizod není nijak oslnivá a společnost se tak možná rozhodne vsadit spíše na novinky než stálice, které už sledují pouze věrní fanoušci.

Chtěli byst vidět nový film, či seriál s Ghost Riderem? Myslíte, že se s námi Agenti po čtyřech sériích rozloučí?

Diskuze /6

ČéEča

Myslím že ne, a taky myslím že je to dobře. Ghost Ridera mám rád ale solovku? Radši bych to pojistil 5. řadou AoS, než solovkou s ním..

17.11.2016 | 16:00:51
Ratemus

no určitě ale at je to co nejvěrnější předloze a at to není na ABC, tam by se nemohli utrhnout ze řetězu tak jak to k GR patří, takže pro mě jen Netflix nebo film na hranici R něco jako Cap 2 a 3…a určitě se přimlouvám za Johnyho Blaze a ne Robbieho…to je hustý, to už je po druhé, jak si lidi v agentech oblíbí nějaké postavy, chystá se o nich hned solovka, jako v případě Bobby a Huntera a pak jsme o ně přišli, tak aby to nedopadlo stejně

17.11.2016 | 16:14:07
regina084

Taky bych radši dala přednost 5. sérii Agentů. :D

17.11.2016 | 19:40:42
lukasss

ja by som bol rozhodne za Netflix, lebo to čo dokázali s DD bolo fakt úžasné :D :D a R rating by tomu dodal riadny šmrnc :D :D

17.11.2016 | 20:31:33
Vojtislav

Já bych radši Most Wanted :D

redaktor
20.11.2016 | 15:36:02
Hudymironov

Jako vážně už budou jen 2 díly a pak zase pauza do března? Dělají si srandu? :D tak to bylo letos hezké – 2 díly, dva týdny nic, 4 díly, 4 týdny nic, 2 díly a bum, zimní pauza. Okay.

24.11.2016 | 10:32:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy