Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Hellfire

Hellfire

Hellfire

Inhuman s výbušnými schopnostmi a velkým egem. Kvůli své namyšlenosti a krádeži byl vyhoštěn z Ráje. Čekání na schopnosti se sice prodloužilo, ale získal cenné (ne)přátele.

Sezóny 2
2016 - 2016

Základní informace

James je Inhuman, který byl vyhoštěn z Ráje ještě před Terrigenesí. Svých schopností nabyl až s příchodem Hiva a Daisy. Jeho schopností se stal explozivní dotyk, kterým může objekty rozžhavit nebo nechat vybouchnout. Hive jej díky své moci získal na svou stranu a do jeho zničení byl na straně zla.

Když byl Hive zničen, Jamese se ujal S.H.I.E.L.D. a snažil se mu pomoci. James si ale řekl, že Inhumani jsou pro lidstvo zkázou a tak uzavřel spojenectví s Watchdogs, kteří tyto nelidi lovili.


Třetí série

James se narodil v Austrálii, kde se z něj stal žoldák a demoliční expert. Po několika letech byl identifikován jako potomek Inhumanů a předán do Ráje, kde měl čekat, až přijde jeho čas. James ale nechtěl čekat a tak ukradl artefakt Kree a byl z komunity vyloučen.

Usadil se v Jižní Dakotě, kde jej navštívila Daisy spolu s Lincolnem, kteří od něj chtěli pomoci. Za artefakt Kree mu nabídli Terrigenský krystal, který nakonec nedostal. Po pár dnech jej Daisy navštívila znova, ale tentokrát s Hivem. James dostal své schopnosti, začal vystupovat pod jménem Hellfire a Hive jej získal pod svoji kontrolu.

Hivova skupina Inhumanů se postupně rozrostla a usídlili se v opuštěném testovacím městě, kde započali s experimenty. Holden Radcliffe jim měl pomoci vytvořit látku, která by proměnila veškeré lidi v Inhumany. S pomocí artefaktu pak přivolali Kree, jejichž krev chtěli v experimentu použít. Nakonec museli použít krev Daisy a stvořili první Primitivy. Většina z nich byla stvořena z pěšáků Watchdogs, které měl Hellfire za úkol pochytat.

Hive byl nakonec poražen a James se dostal z jeho kontroly. S.H.I.E.L.D. mu musel pomoci, aby se vzpamatoval.

Čtvrtá série

James nakonec podepsal Sokovijskou dohodu a S.H.I.E.L.D. pro něj vytvořil falešnou identitu. James začal pracovat v obchodě s ohňostroji a postupem času začal obviňovat Inhumany ze svého utrpení. Uzavřel tedy dohodu s fanatickými Watchdogs a dodal jim údaje o ostatních svého druhu.

Daisy s Jemmou na to nakonec přišly a Hellfire je napadl. Zachránil je až Robbie Reyes známý též jako Ghost Rider, který svou oběť výjimečně nezabil a předal ho spravedlnosti.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E13: New Life (Part II)

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí na verze:

  • KILLERS, MiNx, TBS, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Stanice ABC včera oznámila, že seriál Agenti S.H.I.E.L.D.u skon­čí po sedmé sérii. Příští léto 2020 tedy poběží Agenti naposled se svými třinácti epizodami. Ke konci seriálu se vyjádřil Jeph Loeb, výkonný viceprezident a ředitel Marvel Television.

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás