Agents of S.H.I.E.L.D. Hellfire

Hellfire

Hellfire

Inhuman s výbušnými schopnostmi a velkým egem. Kvůli své namyšlenosti a krádeži byl vyhoštěn z Ráje. Čekání na schopnosti se sice prodloužilo, ale získal cenné (ne)přátele.

Sezóny 2
2016 - 2016


Základní informace

  • Skutečným jménem: James Taylor James
  • Příslušnost: žádná
  • Poprvé se objevil v: Paradise Lost
  • Hraje: Axle Whitehead

James je Inhuman, který byl vyhoštěn z Ráje ještě před Terrigenesí. Svých schopností nabyl až s příchodem Hiva a Daisy. Jeho schopností se stal explozivní dotyk, kterým může objekty rozžhavit nebo nechat vybouchnout. Hive jej díky své moci získal na svou stranu a do jeho zničení byl na straně zla.

Když byl Hive zničen, Jamese se ujal S.H.I.E.L.D. a snažil se mu pomoci. James si ale řekl, že Inhumani jsou pro lidstvo zkázou a tak uzavřel spojenectví s Watchdogs, kteří tyto nelidi lovili.


Třetí série

James se narodil v Austrálii, kde se z něj stal žoldák a demoliční expert. Po několika letech byl identifikován jako potomek Inhumanů a předán do Ráje, kde měl čekat, až přijde jeho čas. James ale nechtěl čekat a tak ukradl artefakt Kree a byl z komunity vyloučen.

Usadil se v Jižní Dakotě, kde jej navštívila Daisy spolu s Lincolnem, kteří od něj chtěli pomoci. Za artefakt Kree mu nabídli Terrigenský krystal, který nakonec nedostal. Po pár dnech jej Daisy navštívila znova, ale tentokrát s Hivem. James dostal své schopnosti, začal vystupovat pod jménem Hellfire a Hive jej získal pod svoji kontrolu.

Hivova skupina Inhumanů se postupně rozrostla a usídlili se v opuštěném testovacím městě, kde započali s experimenty. Holden Radcliffe jim měl pomoci vytvořit látku, která by proměnila veškeré lidi v Inhumany. S pomocí artefaktu pak přivolali Kree, jejichž krev chtěli v experimentu použít. Nakonec museli použít krev Daisy a stvořili první Primitivy. Většina z nich byla stvořena z pěšáků Watchdogs, které měl Hellfire za úkol pochytat.

Hive byl nakonec poražen a James se dostal z jeho kontroly. S.H.I.E.L.D. mu musel pomoci, aby se vzpamatoval.

Čtvrtá série

James nakonec podepsal Sokovijskou dohodu a S.H.I.E.L.D. pro něj vytvořil falešnou identitu. James začal pracovat v obchodě s ohňostroji a postupem času začal obviňovat Inhumany ze svého utrpení. Uzavřel tedy dohodu s fanatickými Watchdogs a dodal jim údaje o ostatních svého druhu.

Daisy s Jemmou na to nakonec přišly a Hellfire je napadl. Zachránil je až Robbie Reyes známý též jako Ghost Rider, který svou oběť výjimečně nezabil a předal ho spravedlnosti.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy