Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Maria Hill

Maria Hill

Maria Hill

Pravá ruka Nicka Furyho, kolegyně Phila Coulsona a jedna z předních agentů organizace S.H.I.E.L.D. Jak se asi bude stavět k jeho novému týmu a co před Philem asi tají?

Sezóny 2
2013 - 2015

Základní informace

Maria Hill je agentka S.H.I.E.L.D.u a pravá ruka Nicka Furyho, která byla jedním z hlavních aktérů během invaze mimozemské armády Čitauri a následné bitvy o New York. Maria nyní dohlíží na sestavení nového týmu agenta Phila Coulsona, který se po rehabilitačním pobytu na ostrově Tahiti vrací zpátky do akce. Proti snad každému členovi této nové Coulsonovy skupiny ale má nějaké výhrady. A to možná proto, že Maria o Coulsonově záhadném zmrtvýchvstání ví něco, co on ne.

První série

Těsně před tím, než je na Nicka Furyho spáchán atentát, kontaktuje agentku Hill, aby se s ním setkala. Tušil totiž, k čemu se schyluje. Když poté Fury zdánlivě umírá a S.H.I.E.L.D. je infiltrován Hydrou, Maria Hill se stahuje do ústraní, aby záhy zachránila Steva Rogerse a agentku Romanovou, kteří jsou zajati agenty Hydry uvnitř S.H.I.E.L.D.u. Společně se setkávají s Furym, který svou smrt pouze zinscenoval, a nakonec se vydávají do samotného Triskelionu, hlavní základny S.H.I.E.L.D.u, svrhnout ředitele Rady národní bezpečnosti Alexandra Pierce a potlačit tak samotné jádro povstání Hydry.


Poté, když je S.H.I.E.L.D. rozpaden, začne Maria Hill pracovat v soukromém sektoru, konkrétně pro Stark Industries. Je však brzy konfrontována agentkou May, která ji informuje o tom, že agent Coulson začíná odhalovat klíčové informace o svém zmrtvýchvstání. May žádá Mariinu pomoc, protože se obává, že za celým projektem T.A.H.I.T.I. mohla ve skutečnosti stát Hydra.

Maria Hill přivede americkou armádu do tajné základny S.H.I.E.L.D.u, aby se s nimi pokusila sjednat dohodu výhodnou pro Coulsona i jeho tým. Zde se ale dozvídá, že členem Hydry je i jeden z Coulsonových lidí, agent Grant Ward, který navíc unesl Skye. Maria proto pomůže Coulsonovi uniknout jednotce americké armády pod vedením plukovníka Glenna Talbota a společně se vydávají Skye zachránit.

Když se to posléze podaří, Maria Hill opět jde svou vlastní cestou. Ještě předtím ale apeluje na Coulsona, aby vzdal svůj nerovný boj a opustil S.H.I.E.L.D, kdy by i on mohl bez problémů získat důležitou pozici ve Stark Industries. Coulson ale namítá, že tohle není jeho styl. Zvlášť když Tony Stark žije pořád v domnění, že Coulson je mrtvý.

Druhá série

Maria Hill pracuje ve Stark Industres, tajně však s Philem Coulsonem, novým ředitelem S.H.I.E.L.D.u, a Nickem Furym, připravuje protokol Théta – tedy mobilizaci posledního funkčního helitransportéru z dob před pádem S.H.I.E.L.D.u. Tento helitransportér je následně použit v boji Avengers proti Ultronovi v Sokovii.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Miluju Mariu a její scény s coulsonem :D

10.2.2021 | 17:11:01
Milano33

Prekrásna ako vždycky!

1.7.2020 | 23:37:33
Spiker

Hlavní role po skončení HIMYMu! Jak jsme se ale krutě pletli.

22.5.2017 | 23:22:10
Kothy

Robin!

27.9.2013 | 11:40:27

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás