Agents of S.H.I.E.L.D. Maria Hill

Maria Hill

Maria Hill

Pravá ruka Nicka Furyho, kolegyně Phila Coulsona a jedna z předních agentů organizace S.H.I.E.L.D. Jak se asi bude stavět k jeho novému týmu a co před Philem asi tají?

Sezóny 2
2013 - 2015


Základní informace

Maria Hill je agentka S.H.I.E.L.D.u a pravá ruka Nicka Furyho, která byla jedním z hlavních aktérů během invaze mimozemské armády Čitauri a následné bitvy o New York. Maria nyní dohlíží na sestavení nového týmu agenta Phila Coulsona, který se po rehabilitačním pobytu na ostrově Tahiti vrací zpátky do akce. Proti snad každému členovi této nové Coulsonovy skupiny ale má nějaké výhrady. A to možná proto, že Maria o Coulsonově záhadném zmrtvýchvstání ví něco, co on ne.

První série

Těsně před tím, než je na Nicka Furyho spáchán atentát, kontaktuje agentku Hill, aby se s ním setkala. Tušil totiž, k čemu se schyluje. Když poté Fury zdánlivě umírá a S.H.I.E.L.D. je infiltrován Hydrou, Maria Hill se stahuje do ústraní, aby záhy zachránila Steva Rogerse a agentku Romanovou, kteří jsou zajati agenty Hydry uvnitř S.H.I.E.L.D.u. Společně se setkávají s Furym, který svou smrt pouze zinscenoval, a nakonec se vydávají do samotného Triskelionu, hlavní základny S.H.I.E.L.D.u, svrhnout ředitele Rady národní bezpečnosti Alexandra Pierce a potlačit tak samotné jádro povstání Hydry.


Poté, když je S.H.I.E.L.D. rozpaden, začne Maria Hill pracovat v soukromém sektoru, konkrétně pro Stark Industries. Je však brzy konfrontována agentkou May, která ji informuje o tom, že agent Coulson začíná odhalovat klíčové informace o svém zmrtvýchvstání. May žádá Mariinu pomoc, protože se obává, že za celým projektem T.A.H.I.T.I. mohla ve skutečnosti stát Hydra.

Maria Hill přivede americkou armádu do tajné základny S.H.I.E.L.D.u, aby se s nimi pokusila sjednat dohodu výhodnou pro Coulsona i jeho tým. Zde se ale dozvídá, že členem Hydry je i jeden z Coulsonových lidí, agent Grant Ward, který navíc unesl Skye. Maria proto pomůže Coulsonovi uniknout jednotce americké armády pod vedením plukovníka Glenna Talbota a společně se vydávají Skye zachránit.

Když se to posléze podaří, Maria Hill opět jde svou vlastní cestou. Ještě předtím ale apeluje na Coulsona, aby vzdal svůj nerovný boj a opustil S.H.I.E.L.D, kdy by i on mohl bez problémů získat důležitou pozici ve Stark Industries. Coulson ale namítá, že tohle není jeho styl. Zvlášť když Tony Stark žije pořád v domnění, že Coulson je mrtvý.

Druhá série

Maria Hill pracuje ve Stark Industres, tajně však s Philem Coulsonem, novým ředitelem S.H.I.E.L.D.u, a Nickem Furym, připravuje protokol Théta – tedy mobilizaci posledního funkčního helitransportéru z dob před pádem S.H.I.E.L.D.u. Tento helitransportér je následně použit v boji Avengers proti Ultronovi v Sokovii.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Hlavní role po skončení HIMYMu! Jak jsme se ale krutě pletli.

22.5.2017 | 23:22:10
Kothy

Robin!

27.9.2013 | 11:40:27

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy