Agents of S.H.I.E.L.D. Sif

Sif

Sif

Udatná bojovnice z planety Asgard, která má blízko i k samotnému Thorovi, přestože asi ne tak blízko, jak by sama chtěla. Na Zemi Sif nejednou spojila síly s týmem Phila Coulsona, kterého považuje za svého spojence a věrného přítele.

Sezóny 2
2014 - 2015


Základní informace

  • Příslušnost: Asgard
  • Poprvé se objevila v: Yes Men
  • Hraje: Jaimie Alexander

Lady Sif je mocná válečnice říše Asgard, která mnohokrát bojovala po boku mocného Thora, syna Odinova. Právě s Thorem a dalšími válečníky spojila Sif své síly například v boji proti Ničiteli, který na rozkaz zrádného Lokiho terorizoval Zemi. Spolu s Thorem pak také vedla boj proti rase Marauderů, kteří pustušili nechráněné říše našeho vesmíru.

První série

Během útoku Temných elfů na Asgard z této planety uprchne čarodějka Lorelei, která je schopná ovládat muže tak, aby plnili každé její přání. Při stopování Lorelei se Sif dostane až na Midgard – Zemi, kde se spojí s týmem agenta Phila Coulsona. Společně se jim pak podaří Lorelei zadržet a navrátit do vězení na Asgardu, a to i přestože se Lorelei na čas podařilo ovládnout Granta Warda, jednoho z Coulsonových li­dí.


Druhá série

Když se lady Sif na Zemi objeví znovu, tentokrát postrádá jakékoliv vzpomínky na svůj původ. V Portugalsku ji objeví Coulson, který je nyní ředitelem nově ustanoveného S.H.I.E.L.D.u, a společně se snaží zjistit, co stojí za amnézií lady Sif.

Postupně zjistí, že Sif byla poslána na Zemi, aby vystopovala válečníka rasy Kree jménem Vin-Tak. S ním se také brzy střetne, avšak Vin-Tak na ni použije svou zbraň, kterou jí vymaže paměť. Když Coulsonův tým poté tohoto válečníka zajme, Vin-Tak navrátí Sif její vzpomínky a vysvětlí, že na Zemi hledá suběkty pradávných experimentů Kree na lidech – tedy takzvané Inhumans. Když se pak zástupcem rasy Inhumans ukáže být Skye, Vin-Tak ji chce zabít, zatímco Sif je ochotna vzít ji na Asgardu. Coulsonovým lidem se ale podaří Vin-Taka zneškodnit a když Sif vidí, jak je Skye ochotná obětovat svůj život pro ostatní, rozhodne se ji nechat pod ochranou S.H.I.E.L.D.u. Vin-Takovi poté vymaže paměť a vrátí ho na jeho rodnou planetu.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Hello Asgardian

20.8.2017 | 20:09:16
Kothy

Sympaticka asgarďanka :)

16.9.2015 | 23:34:39

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy