Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Sif

Sif

Sif

Udatná bojovnice z planety Asgard, která má blízko i k samotnému Thorovi, přestože asi ne tak blízko, jak by sama chtěla. Na Zemi Sif nejednou spojila síly s týmem Phila Coulsona, kterého považuje za svého spojence a věrného přítele.

Sezóny 2
2014 - 2015

Základní informace

Lady Sif je mocná válečnice říše Asgard, která mnohokrát bojovala po boku mocného Thora, syna Odinova. Právě s Thorem a dalšími válečníky spojila Sif své síly například v boji proti Ničiteli, který na rozkaz zrádného Lokiho terorizoval Zemi. Spolu s Thorem pak také vedla boj proti rase Marauderů, kteří pustušili nechráněné říše našeho vesmíru.

První série

Během útoku Temných elfů na Asgard z této planety uprchne čarodějka Lorelei, která je schopná ovládat muže tak, aby plnili každé její přání. Při stopování Lorelei se Sif dostane až na Midgard – Zemi, kde se spojí s týmem agenta Phila Coulsona. Společně se jim pak podaří Lorelei zadržet a navrátit do vězení na Asgardu, a to i přestože se Lorelei na čas podařilo ovládnout Granta Warda, jednoho z Coulsonových li­dí.


Druhá série

Když se lady Sif na Zemi objeví znovu, tentokrát postrádá jakékoliv vzpomínky na svůj původ. V Portugalsku ji objeví Coulson, který je nyní ředitelem nově ustanoveného S.H.I.E.L.D.u, a společně se snaží zjistit, co stojí za amnézií lady Sif.

Postupně zjistí, že Sif byla poslána na Zemi, aby vystopovala válečníka rasy Kree jménem Vin-Tak. S ním se také brzy střetne, avšak Vin-Tak na ni použije svou zbraň, kterou jí vymaže paměť. Když Coulsonův tým poté tohoto válečníka zajme, Vin-Tak navrátí Sif její vzpomínky a vysvětlí, že na Zemi hledá suběkty pradávných experimentů Kree na lidech – tedy takzvané Inhumans. Když se pak zástupcem rasy Inhumans ukáže být Skye, Vin-Tak ji chce zabít, zatímco Sif je ochotna vzít ji na Asgardu. Coulsonovým lidem se ale podaří Vin-Taka zneškodnit a když Sif vidí, jak je Skye ochotná obětovat svůj život pro ostatní, rozhodne se ji nechat pod ochranou S.H.I.E.L.D.u. Vin-Takovi poté vymaže paměť a vrátí ho na jeho rodnou planetu.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Jsem ráda, že se objevila…

10.2.2021 | 17:32:39
GanG

Hello Asgardian

20.8.2017 | 20:09:16
Kothy

Sympaticka asgarďanka :)

16.9.2015 | 23:34:39

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás