Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Sif

Sif

Udatná bojovnice z planety Asgard, která má blízko i k samotnému Thorovi, přestože asi ne tak blízko, jak by sama chtěla. Na Zemi Sif nejednou spojila síly s týmem Phila Coulsona, kterého považuje za svého spojence a věrného přítele.

Sezóny 2
2014 - 2015

Základní informace

Lady Sif je mocná válečnice říše Asgard, která mnohokrát bojovala po boku mocného Thora, syna Odinova. Právě s Thorem a dalšími válečníky spojila Sif své síly například v boji proti Ničiteli, který na rozkaz zrádného Lokiho terorizoval Zemi. Spolu s Thorem pak také vedla boj proti rase Marauderů, kteří pustušili nechráněné říše našeho vesmíru.

První série

Během útoku Temných elfů na Asgard z této planety uprchne čarodějka Lorelei, která je schopná ovládat muže tak, aby plnili každé její přání. Při stopování Lorelei se Sif dostane až na Midgard – Zemi, kde se spojí s týmem agenta Phila Coulsona. Společně se jim pak podaří Lorelei zadržet a navrátit do vězení na Asgardu, a to i přestože se Lorelei na čas podařilo ovládnout Granta Warda, jednoho z Coulsonových li­dí.

Druhá série

Když se lady Sif na Zemi objeví znovu, tentokrát postrádá jakékoliv vzpomínky na svůj původ. V Portugalsku ji objeví Coulson, který je nyní ředitelem nově ustanoveného S.H.I.E.L.D.u, a společně se snaží zjistit, co stojí za amnézií lady Sif.

Postupně zjistí, že Sif byla poslána na Zemi, aby vystopovala válečníka rasy Kree jménem Vin-Tak. S ním se také brzy střetne, avšak Vin-Tak na ni použije svou zbraň, kterou jí vymaže paměť. Když Coulsonův tým poté tohoto válečníka zajme, Vin-Tak navrátí Sif její vzpomínky a vysvětlí, že na Zemi hledá suběkty pradávných experimentů Kree na lidech – tedy takzvané Inhumans. Když se pak zástupcem rasy Inhumans ukáže být Skye, Vin-Tak ji chce zabít, zatímco Sif je ochotna vzít ji na Asgardu. Coulsonovým lidem se ale podaří Vin-Taka zneškodnit a když Sif vidí, jak je Skye ochotná obětovat svůj život pro ostatní, rozhodne se ji nechat pod ochranou S.H.I.E.L.D.u. Vin-Takovi poté vymaže paměť a vrátí ho na jeho rodnou planetu.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Jsem ráda, že se objevila…

10.2.2021 | 17:32:39
GanG

Hello Asgardian

20.8.2017 | 20:09:16
Kothy

Sympaticka asgarďanka :)

16.9.2015 | 23:34:39

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama