Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Werner Von Strucker

Werner Von Strucker

Syn vůdce Hydry Wolfganga von Struckera.

Sezóny 2
2015 - 2018

Základní informace

Werner von Strucker, syn vůdce Hydry, barona Wolfganga von Struckera, byl vychován co nejdál od otcovy práce a cítil vůči němu odpor. Často místo toho chodil Gideonem Malickem, aby ho podpořil. Ačkoli si byl vědom toho, co jeho otec udělal, neměl dovoleno vstoupit do tohoto světa terorismu a světové nadvlády. Werner také tvrdil, že jeho otec ho často zneužíval. Jednou v dětství mu řekli, aby se staral o Ruby Hale. Když si oba hráli v kuchyni, Ruby si nešťastnou náhodou poranila levý spánek. Rubyino zranění rozlobilo Wolfganga, který zmlátil dost surobě Wernera přímo před Rubyinou matkou.

Werner si žil v luxusu, využíval peníze otce k nákupu velkých lodí a pořádání večírků s krásnými ženami. Když byl jeho otec zavražděn Ultronem a Hydra byla zničena, Werner sdědil všechny otcovy. Aby zakryl spojitost mezi ním a odkazu jeho otce, začíval používat jméno Alexander Braun.

Třetí série

Werner von Strucker byl synem barona Wolfganga von Struckera, jednoho z vůdců Hydry. Několik měsíců po smrti svého otce rukou Ultrona ho Grant Ward přesvědčil, aby se připojil k Hydře a pomohl mu znovu vybudovat organizaci. Když selhal ve své první misi, opustil Warda a hledal pomoc od starého známého jeho otce Gideona Malicka. Nakonec byl ale Wardovými zloději zrazen a mučen, až upadl do kómatu. Těsně poté, co ho S.H.I.E.L.D. dostal z kómatu, Werner začal mít potíže, protože jeho mozek byl poškozen kvůli všem jeho zraněním utrpěným dříve v Lisabonu – vzpomínajíc si na bolest, kterou utrpěl, když ho Kebo několikrát bodl, zatímco Werner zoufale prosil o milosrdenství smrti.

Nakonec pomohl právě Lincoln Campbell, který díky svým schopnostem dokázal pomocí elektřiny stimulovat ostatní oblasti jeho mozku a umožnit mu si vzpomenout na všechno, co se předtím stalo. Strucker poté vysvětlil, jak ho Malick prodal Wardovi a navíc zjistil, jak přesně kontaktovat Malicka před kódovanou zprávu. Strucker byl nakonec poslán do centra péče o duševní zdraví, kde se jeho duševní stav nadále zhoršoval a údajně vykazoval zvýšenou míru agrese. Poté byl zdrogován a odvlečen neznámo kam.

Pátá série

O několik měsíců později se von Strucker vyrovnával se svými zvýšenými schopnostmi vyvolanými určitými vzpomínkami poté, co byl ovlivněn kombinací elektřiny Lincolna Campbella a účinky frekvenčního stroje mozkové vlny Theta. Byl držen v samotě na tajné základně vedené generálem Hale, kde se spřátelil s Ruby Hale a spojil se s Carlem Creelem. Byl vyslán, aby získal komoru pro infuzi částic, aby se Ruby mohla stát novou Ničitelkou světů. Krátce před zásahem S.H.I.E.L.D.u byl Werner zabit, když Ruby nebyla schopna ovládat své rostoucí síly.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Hrozně si ho pletu s Gilem :D

10.2.2021 | 17:40:43
Kothy

nevyrazny

24.4.2020 | 15:57:39

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama