Probíhá casting pro Eternals, dočkáme se jich již v potitulkové scéně Avengers

Probíhá casting pro Eternals, dočkáme se jich již v potitulkové scéně Avengers

Již za necelé dva roky bychom se měli dočkat nového projektu, který se zaměří na postavy z řad Eternalů. Casting je nyní v plném proudu, hledají se totiž představitelé pro dvě postavy, které uvidíme příští rok v potitulkové scéně. Kromě toho jsme se dočkali také zajímavostí z knihy o Thanosovi.

17 0
28.11.2018

Marvel nám v posledních letech ukázal, že kromě sázek na jistotu se nebojí ani experimentovat, což krásně předvedli Strážci galaxie. O vesmírné grupě kdysi neměl téměř nikdo zdání a nyní patří mezi nejpopulárnější postavy Marvelu. Eternals nás sice čekají až v roce 2020, ale herce začal Marvel hledat již nyní. Dvě postavy nám budou údajně chtít představit v potitulkové scéně, konkrétně jde o „Karen“ a Piper.

Než se do postav pustíme, tak ještě můžeme pro zajímavost zmínit, že nedávno vydaná novela o Thanosovi, která se měla původně odehrávat v MCU (patrně ji vyřadili z kanonu kvůli nadcházejícímu filmu). Kniha odhalila, že Eternalové obývali Titán před tím, než na něm všechen život zemřel. Tím se nám zřejmě potvrzuje, že film bude prequelem k celému MCU, přičemž nám může ukázat stvoření Kamenů nekonečna i narození Thanose. Samozřejmě si některé z těchto věcí mohou tvůrci šetřit i do dalších pokračování, ale pořád bude zajímavé sledovat jakýsi „origin“ celého univerza.

Karen

Herečka pro tuto roli by měla mít něco kolem třiceti let a tvůrcům je jedno, jaké bude národnosti či etnicity. Postava má být mocná, vůdčí, pečující, vřelá a intuitivní. V podstatě tedy silná žena, která dokáže padouchům nakopat zadek i poskytnout útěchu svým přátelům. Hodně lidí spekuluje, že jde o krycí jméno pro Moondragon, populární postavu, která byla i členkou Strážců galaxie.

Hlavní mužská role

Jediné popis, který tato postava dostala, je „řecký bůh“. Snaží se nám tím tvůrci naznačit, že se konečně dočkáme Herkula, jednoho z nejpopulárnějších členů Avengerů? Pokud znáte postavu jen z mytologie, představte si jej trochu jako Thora z prvního filmu, který je horkokrevný a všemi oblíbený.

(Spojí Marvel ve filmech mytologii Eternalů a Olympanů? Foto: Marvel)

Druig

Druig patří mezi nejslavnější nepřátele Eternalů, kterého k jeho popularitě přivedl Neil Gaiman. Padouch ovládá hmotu a energii, včetně atomů ve svém těle. To znamená, že se dokáže teleportovat, manipuluje s gravitací, myslí ostatních a samozřejmě vystřeluje paprsky ze svého těla. V „éře lidí“ pak sloužil jako agent KGB v Rusku, kde si užíval mučení lidí.

Piper

Pro Piper tvůrci shání dívku ve věku 10–16 let, opět jakéhokoliv etnika. Piper popisují jako silnou a charismatickou s magnetickou osobností. Na svůj věk je velmi moudrá a bystrá. Pro ucházející se herečku je výhodou ovládat atletiku alespoň na nějaké úrovni. S největší pravděpodobností jde o komiksovou postavu známou jako Sprite.

Elysius

Elysius by měla hrát herečka ve věkovém rozmezí 20–40 let. Postava byla uměle vytvořena, přičemž má taktéž atributy Eternalů. Je imunní vůči všem lidským nemocem, má limitované telepatické schopnosti a slouží jí gryfa připomínající nestvůra. Postavu stvořil počítač na Titánů známý jako ISAAC, který byl však nakažen Thanosem.

(Elysius je oproti ostatním Eternalům uměle vytvořená. Foto: Marvel)

Forgotten One

Tady si Marvel krapet pohrávali s historií a zřejmě i filmy nám ukážou, jak Eternalové manipulovali po generace s lidskou rasou. Pro postavu hledají herce ve věku 25–45 a jde o Eternala, který se nakonec usídlil na Zemi a přijal jméno Gilgameš (ano z toho slavného eposu). Vlastně bychom se ani nemuseli divit, kdyby i ze všech řeckých bohů udělali Eternaly, aby nemuseli vysvětlovat další božský pantheon s celou minulostí a vlastní říší (navíc by nemuseli vysvětlovat rozdíl mezi Olympem a Olympií).

Ikaris

Původně se říkalo, že Ikaris bude spolu se Sersi hlavní postavou filmu, což se vlastně mohlo změnit. Postavu si má zahrát herec ve věku 20–40 let a jeho charakter má úplnou kontrolu nad svým tělem i během spánku i bezvědomí. Jinak ovládá psychické schopnosti a vyvolává iluze.

Makkari

Ideální věk pro postavu Makkariho je 25–45 let. Postava se narodila v Olympii, jednom z Eternalských měst na Zemi a je členem technologické gildy, která vyvíjí úžasná vozidla a další věci.

Sersi

Jak jsem již zmínil, o Sersi se původně mluvilo jako o hlavní postavě filmu. Herečka má mít 20–40 let, jinak postava vyrostla ve čtvrté generaci Eternalů a její touhou je žít mezi lidmi.

(O Sersi se původně mluvilo jako o hlavní ženské postavě. Platí to pořád? Foto: Marvel)

Starfox

Na scénu se dostaví i Starfox, známý také jako Eros. Pokud se nevyznáme v komiksové mytologii, jde o Thanosova bratra a nejmladšího syna A'Lars (což se může změnit). Jde vlastně o Thanosův úplný opak, Starfox se stará, rád prožívá dobrodružství a miluje ženy. Zvládá také cestovat vesmírem bez pomocí jakékoliv lodi, přičemž mu nedělá problém přežít ani pod vodou.

Thena

Herečka pro postavu Theny by měla ideálně mít mezi 20–40 lety. Postava se narodila v Olympii pod jménem Azura, ale její otec Zuras jí změnil jméno, aby bylo podobné Athéně od Dia. Jak jsem již zmínil výše, mytologii můžou tvůrci propojit a z Theny a Athény může vzniknout jedna postava.

Zuras

Jedná se o syna Kronose a bratra A'Larse. Byl také prvním Eternalem, který zformoval Uni-Mind, kvůli čemuž byl také vybrán jako vůdce Eternalů na Zemi.

(Zuras bude ve filmu pravděpodobně vystupovat jako jakýsi mentor. Foto: Marvel)

Byli byste pro, aby tvůrci spojili mytologii Olympanů a Eternalů, aby ve filmech nebyl takový zmatek?

Zdroj: Screenrant, ThatHashtagShow

Diskuze /9

-Skinner-

Neviem či by Herkules pasoval k mytológii Eternals. Namiesto Herkula by to mohol byť Hyperion.

#2 Blackhand47XD
28.11.2018 | 15:36:08
Blackhand47XD

#1 -Skinner-: Taky možnost. Ale i tak by to dávalo smysl, pokud by překopali celé lore Olympanů a napasovali je na Eternaly, jak zmiňuji. Marvel se drastickým změnám nebrání, hlavně poslední dobou.

webmaster
28.11.2018 | 15:45:46
pikaia

Olympany a Ethernaly bych nezapojoval do jednoho. Sprit je kluk ne holka. Elysius byla manželkou Mar-Vella. Z jejich DNA vytvořila dva potomky Phylla Vell a Genis Vell. Ikaris umí létat a metá paprsky z očí mám dojem. Makari je nejspíše nejrychlejší běžec od Marvelu ani Quicksilver se mu nemůže rovnat. Ethernalove jsou půl milionů nebo snad milion let stáří byly přetvoření s protolidi rasou nebeštanů (Celestiani) kteří vytvořili i Devianti. Teď nevím jestli si to pamatují dobře, tak Thanos má v sobě i část Deviantní DNA proto je fialový a přerostli.

28.11.2018 | 19:06:51
Martrix

Marvel se pouští na tenký led. Lidi s odřenýma ušima pobrali Thora, jakožto zprzněninu klasických mýtů. Jestli budou prasit i antickou mytologii(bez ohledu na to, že už to v komixech vyšlo před xx lety) a budou lidem motat hlavy s rodokmeny…skončí jako DCkáři. Zůstal bych na zemi a do vesmíru se pouštěl spíš sporadicky, jednou za tři filmy třeba

#6 -Skinner-
28.11.2018 | 20:55:38
Ratemus

prdele já to u vás jen prolítl, vy ten casting máte i tady, tak se omlouvám…jsem debil a klidně to smažte

28.11.2018 | 21:30:30
-Skinner-

#4 Martrix: Thor je v súčasnosti možno najobľúbenejšia postava v MCU takže by som nepovedal, že ľudom nejak vadí, že to nie je podľa klasickej mytológie. Vesmír má pre Marvel obrovský potenciál takže ho asi uvidíme častejšie než v prvých troch fázach.

Je možné, že Marvel spojí Eternals a Olympianov dokopy ale to mi nepríde dobrým riešením. Načo spájať dve dokopy ak môžu spraviť filmy o obidvoch. Filmy o gréckych bohoch by určite boli populárne, mohli by predstaviť Herkula, Area a ďalších bohov. Navyše by sme mohli vidieť interakciu medzi gréckymi a Asgardskými bohmi.

Hyperion je jedna z mojich obľúbených postáv takže by som bol rád ak by sa objavil v MCU.

#7 Ratemus #8 Martrix
28.11.2018 | 21:41:43
Ratemus

#6 -Skinner-: to já netrpělivě očekávám Sentryho a Vulcana a samozřejmě Adama Warlocka

#9 -Skinner-
28.11.2018 | 21:56:33
Martrix

#6 -Skinner-: no, ono nakonec stejně nejvíc půjde o to, jací herci, scénáristi a režiséři se toho chopí. Trochu mě děsí ta Disney zaprděnost, kde stačilo málo a zbavili se Gunna, který mohl pod Marvelem udělat dalších x bezva filmů…ale vše zlé je k něčemu dobré…Gunn zkusí vzkřísit konkurenci…tam je ještě pár zajímavých postav, které by si zasloužily pořádné představení.

#9 -Skinner-
28.11.2018 | 22:06:17
-Skinner-

#7 Ratemus: Sentryho mám rád ale je to jedna z tých postáv o ktorých si nemyslím, že ich predstavia v MCU. Na Vulcana si asi treba počkať na spojenia s mutantmi a aj potom nie je vysoká pravdepodobnosť, že sa objaví. Warlocka asi uvidíme v GotG3 ak Disney nezmení scenár. Po Avengers 4 nebude mať MCU veľa hrdinov ktorý sú viac pri zemi takže by možno mohli spraviť film o Moon Knightovi alebo Bladeovi.

#8 Martrix: Neviem koľko filmov okrem GotG3 mal James Gunn ešte v pláne ale jeho naozaj škoda. Aj keď je si treba priznať, že Guardians 2 sa jednotke vôbec nepribližovali. O výber hercov by som sa nebál Sarah Halley Finn vie čo robí a nepomýlila sa snáď ešte ani raz. Takisto aj režiséri sú v poslednom čase vyberaný dobre a navyše Marvel si už môže dovoliť v podstate akéhokoľvek režiséra. Teda snáď okrem Jamesa Camerona. :D Marvel vo fáze 3 ešte nešliapol vedľa a produkčne je na tom ako nikdy predtým.

28.11.2018 | 23:26:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama