America Chavez

America Chavez

Dívka, která umí cestovat skrze vesmíry, ale svou jedinečnou schopnost nedokáže zcela ovládat.

Sezóny 1
2022 - 2022

Mladá dívka America Chavez má jedinečnou schopnost – dokáže cestovat skrze vesmíry. Má to ale jeden zásadní háček. Schopnost nedokáže kontrolovat, vždy se teleportuje pouze ve chvíli, kdy má strach či v nějakém špatném emočním rozpoložení. Své první přemístění ji stálo rodinu, dvě matky, které už následně nikde neviděla. America je navíc zcela jedinečná a její odchylka neexistuje v žádném jiném vesmíru.

Jednoho dne se potká s Defender Strangem, který si uvědomuje sílu jejich schopností. Při ochraně Americy ale Defender Strange umírá, a ta se nevědomky dostává do našeho vesmíru, kde potká našeho Doctora Strange. Ten se ji taktéž rozhodne chránit a přitom požádá o pomoc Scarlet Witch. Brzy si ale uvědomí, že je to právě ona, která touží po schopnostech Chavez. Pomocí ni by se mohla vydat do toho vesmíru, kde stále žijí její děti.


Začíná zběsilá jízda, kdy se Doctor Strange a America Chavez vydávají skrz různé vesmíry. Během této poutě se oba sblíží, když Strangeovi začne na Americe záležet. Strange dokáže v sobě potlačit mocenské a sobecké choutky, a naopak se rozhodne udělat velké gesto, kdy naopak nastaví svůj život za život Chavez. Ta si ve správnou chvíli uvědomí, jak používat své schopnosti. Po zneškodnění Wandy se Chavez stává Strangeovým učedníkem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubey

Dosť som sa tejto postavy pred filmom bál, ale bavila ma a so Strangeom tvorili dobré duo. Ešte ich spolu dúfam uvidíme :) A v neposlednom rade dúfam, že sa pozrieme vďaka nej do ďalších vesmírov.

8.5.2022 | 19:55:45

Nejlepší postavy - Thor: Love and Thunder

Reklama

Zajímavosti

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

Léto, sluníčko a krásné barvy. Teď je úplně skvělý čas a vlastně i výborná nálada vyrazit na nějaký letní film, který vás chytne za srdce a pobaví. A zdá se, že nový počin od Marvel Studios tuto myšlenku splňuje dokonale. Nový Thor. Love and Thunder se podle všeho povedl.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama