Batwoman S01E03: Down, Down, Down

S01E03: Down, Down, Down

S01E03: Down, Down, Down

Obyvatelé Gothamu netrpělivě čekají, kdy se v ulicích bude znovu prohánět tajemná postava, kterou všichni mají za Batmana. Alice neustává v popichování Kate a začíná se zaměřovat na Jacoba s Catherine. Kate navštíví Tommy Elliot, v mládí nejlepší přítel Bruce Waynea, jemuž se konečně vyplnil celoživotní sen. Je bohatší než rodina Waynových a uspořádá večírek, aby celý Gotham mohl oslavit jeho úspěch. K Mary, kterou má chránit Sophie, se nečekaně přidruží nová tvář. Luke s Kate musí zjistit, kdo se vloupal do skladu zbraní a ukradl nebezpečnou zbraň. Batwoman čelí novému nepříteli, což podnítí Kate vybrat si, jestli se vzdá netopýří masky, nebo se plně oddá roli samozvance.

cz sk
21.10.2019
1 220 000
42 minut

Základní info:

Režie: Dermott Downs
Scénář: Holly Henderson a Don Whitehead
Hrají: Ruby Rose (Kate Kane), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alice), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Dougray Scott (Jacob Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Brianne Howey (Reagan), Greyston Holt (Tyler), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Rachel Maddow (Vesper Fairchild), Ava Sleeth (malá Beth), Christopher Pearce, Wyatt Cameron, Kelly McCabe, Luke Sykes, Jay Clift, Demord Dann, Michelle Lefler, …

Upoutávka ke třetí epizodě první série série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Perfektne! Paradny diel, aj chemia medzi postavami, pekne sa to vsetko rozbieha a odhaluje kto co ako… :D

6.12.2019 | 20:44:56
Jiri007

Dobry díl, Alenka byla fakt dobrá jak se předvaděla před Kate a Jacobem, oblek Batwoman se mi zdal dobry a vybaveni ktere maji je take dobre, snad časem použijou všechny nastroje, a ty sceny ve vytahu to nemělo chybu, a Katyina nova přitelkyně vypada dobře.

redaktor
4.11.2019 | 16:59:27
Brett

Herečka Rachel Skarsten ztvárňuje Alice ve velkém stylu. Tato postava se mi zatím nejvíce líbí. :-)

redaktor
31.10.2019 | 18:02:15
bloody_maniac

jsem ráda za nový oblek! miluju alice a mary! těším se na další díly :)

25.10.2019 | 18:07:23
RagnarokCzD

Na můj vkus se to zatím drží strašně při zemi …

Alenka má působit dojmem magora, ale zatim je to jen velká huba která kolem a kolem unesla jednoho člověka a mimo záběr údajně podřízla pár nepodstatnejch komparzistů. Nits mots na ďábelskou vládkyni podsvětí. :-/

Batwoman má působit jako hrdinka, ale i přesto nechala utýct padoucha, kterej se jí právě přiznal že zabil dalšího člověka a odpřísáhnul, že tím to nekončí. -_-

Zatim asi jediná věrná postava je mladej Lucius, jehož archetypní ustrašenej ajťáček už začíná bejt otravnej.

Podle mě by měli trochu zabrat … z těch 43 minut sem měl dojem, že sleduju tak 15 minut děje a zbytek byly jen záběry v hrdinskejch pózách. :-/

24.10.2019 | 18:02:06
Posspi

Konečně jsme se dočkali nového obleku, který je čerstvý a nepůsobí laciným dojmem jako ten předchozí „catbat“ model. U hlavní herečky mi začínají stoupat sympatie, kdy se mi líbí víc a víc. Zápletka průměrná, škoda, že Alenky nebylo více. Těším se na příští epizodu, kdy se mi zdá, že se díly jen lepší.. konečně to začíná nabírat ten správný směr. Batwoman si zkrátka jede svoje a na nikoho se neváže. Jsem zvědavý na letošní crossover!

Dneska 80%.

23.10.2019 | 21:42:22
Lex Luthor

Batwoman má konečně svůj klasický oblek a nevypadá, jako Catwoman. Klasická zápletka kdy se hlavní hrdina rozhoduje jestli se vydá do akce a bude chránit ostatní nebo bude žít normální život. Ze Sofie se zde stává John Digle.

21.10.2019 | 19:09:37
Starfaker_bsc_ssc

Jaký zlepšení prosím? Tenhle shit by měli zničit a pouštět jen první díl ve školách aby žáci viděli jak feminismus a SJW ničí 80 let starý komiks. Cringe as fuck. 0/10, Stejný fail jako Doom annihilation, kde tvůrci nemají páru o základní postavě. Podle týhle logiky kde z Doom guy je Doom woman bych chtěl vidět Wonderman, což se nikdy nestane. LOL

odpoved: Však píšu 80 let starý komiks,nebylo to přesné,Batwoman je z roku 1956 sry .Já nepopírál,že je to postava ba naopak, že jí tvůrci seriálu,kde píšu komentář, zničili ale vy čtete jenom co chcete,klasika. Hodnocení tomatoes 12%,IMDb 3,1/10.Stejný fail byl ve smyslu feminismu kde Doom woman byla jen kvůli SJW ale to nemění nic na tom, že kdyby tam byl Doom guy tak film bude stejný shit. ID Software se také distancovalo od Doom filmu.

21.10.2019 | 18:58:37
Dragon94

Tak tenhle díl byl už hodně fajn. Zatím mě Kate letos z těch seriálů baví po Arrowovi nejvíce. Nejméně naopak Supergirl, která byla do teď jedna z nejlepších, ale letos teda příšernost. Je fakt, že Black Lightninga už jsem vzdal, protože to je něco co nedám ani do toho crossoveru.

Starfaker: Batwoman je postava z komiksů. Není to výmysl tvůrců tohoto seriálu. A ano i v komiksech je lesba.

21.10.2019 | 18:01:05
Lynth

Tohle už pracovalo docela OK. Pro pana Starfaker_bsc_ssc který asi neví že Batwoman je skutečně postava v DC comics. Něco si o ní přečti než napíšeš takový hovna.

21.10.2019 | 13:27:28

České titulky

Epizoda S01E13: Drink Me

cz100%
DOKONČENO

Seriál Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO.

ohodnoťte seriál

Novinky z Gothamu

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Batwoman brání město Gotham v době nepřítomnosti svého bratrance. Proč ale Batman opravdu odešel, jsme se dosud v seriálu nedozvěděli, Pojďme se podívat na nejzajímavější teorie o jeho zmizení.

Reklama

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny