Batwoman
63/100 - 72×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S02E03: Bat Girl Magic!

S02E03: Bat Girl Magic!

Ryan Wilder si začíná osvojovat a zamilovávat své noční křížové výpravy, ale neumí nalézt rovnováhu mezi životem coby Ryan a Batwoman. Mary se ji snaží podpořit, zato Luke je zděšen poté, co se Ryan pustí do úprav kostýmu. Ulice Gothamu ovládl Victor Szasz, Safiyah naváže kontakt s Alenkou a Sophie se ocitne v nebezpečné situaci.

cz sk
1.2.2021
708 000
43 minut

Základní info:

Režie: Holly Dale
Scénář: Nancy Kiu
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Sam Littlefield (Myšák), Leah Gibson (Tatiana), Shivaani Ghai (Safiyah), Alex Morf (Victor Szasz), Allison Riley (Dana Dewitt), Rachel Maddow (Vesper Fairchild), Rebecca Davis, Sean Kuling, Bola Omodara, Matt Reimer, Rochelle Okoye, Cassandra Ebner, Frank Cassini, Style Dayne, Joel McGowan, Heather Hodgson, Alex Stines, …

Upoutávka ke třetí epizodě druhé série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny díl ,musim řict že Zsasze složila Ryan celkem rychle a ani nebyla zraněna, jinak musim řict že nejlepši bylo jak Alenka se Sophii byli na audienci u Safiyah a jsem zvědav když ji teda nezabila ona tak kdo a taky proč ma u sebe jeji řetizek když jeji oblek byl v letadle a ten je nejcenějši a kdo vi jake ukoly Safiyah přychystala.

27.2.2021 | 14:59:34
antty

Na plný počet to není, ale nemám s tím takové problémy jako většina. Myslím, že Kate je možná živá, ale zabijí ji mimo záběr, pokud se Ruby nebude chtít vrátit. Když zhodnotím první tři epizody jako celek, vidím v tom hlavně nevyužité příležitosti. 1) Snaží se udržet ve hře Alenku, místo toho by měli hledat nějakého nového záporáka, protože Alenka bez Kate nefunguje tak dobře. 2) Alespoň ten dopis a deník kdyby Ruby namluvila. 3) Kate a Kara se celkem spřátelily a teď Kate možná mrtvá, navíc tu máme kryptonit, který možná něco dělá Ryan, takže kdyby se ukázala Kara, třeba i s Alex, tak by to bylo fajn a hlavně logické. Prostě samé nevyužité příležitosti.

webmaster
14.2.2021 | 16:04:57
Buboflies

Perfekne :) A Viktor Zaas na jednicku :D

8.2.2021 | 10:13:05
DC Expert

Nejhorší je že tam furt říkají, že Kate na živu a už nevím čemu mám věřit. Protože tohle nedělali ani u Arrow :D

6.2.2021 | 11:09:11
Lex Luthor

Viktor Zas myslel jsem, že nemůže být horší verze, než jakou udělali u filmu Harley Quin, ale bože v Batwoman dokázali udělat ještě horší verzi nejlepší Zas pro mě je zatím stále v seriálu Gotham dějová linka na ostrově celkem ušla, ale zbytek uf

1.2.2021 | 18:50:06
LuciusSVK

Odpad

1.2.2021 | 16:42:09
matt44

je to cim dalej tym horsie. dialogy hrozne, plot hrozny a este i ten zsazs, prvotriedny killer, dostane 1 ranu a je out, akoze seriously ?

1.2.2021 | 13:21:44

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama