Batwoman
62/100 - 74×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S03E13: Are We Having Fun Yet?

S03E13: Are We Having Fun Yet?

Marquis pohrozil Gothamu a Bat tým závodí s časem, zatímco se ho snaží zastavit. Jada se oficiálně přidává na stranu Batwoman. Ryan se dostane do prekérní situace, kdy se musí rozhodnout mezi svým bratrem, a svou novou láskou. Alenka si pokládá otázku, zdali může být někdy skutečně zachráněna.

cz sk
3.3.2022
41 minut

Základní info:

Režie: Holly Dale
Scénář: Nancy Kiu a Caroline Dries
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Robin Givens (Jada Jet), Victoria Cartagena (Renee Montoyová), Nick Creegan (Marquis Jet), Bridget Regan (Pamala Isley/Poison Ivy), …

Upoutávka k třinácté epizodě třetí série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Perfektné finále! :D Veľmi dobré, napínavé, zábavné, ani som nedúfala, že by Marcusa vyliečili. Škoda Alenky, ale ide si svojou cestou a ani sa jej nečudujem, Beth musí mať plné zuby už toho bláznovstva a som rada, že je viac človekom, ako monštrom, ktorým bola. A ten koniec…pecka! Ako z katastrofických filmov, som zvedavá, čo bude ďalej :) Aj keby toto bola posledná časť seriálu a neprokčovalo sa ďalej, za mňa spokojnosť – užila som si to s hrdinmi, vyvíjali sa ich charaktery a vzťahy a bol to fajn odpočinkový temný seriál na štýl Gothamu a Batmana.

12.4.2022 | 8:46:13
Basim

Nakonci to bylo co zombie a nebo Clayface? Takový kostěný prsty už nevím jaký záporák je měl.

18.3.2022 | 18:26:03
Son-Goku

Tak za mňa by už 4 rada byť nemusela, celé to bolo už také nemastné neslané a zbytočne len predlžujú agóniu

12.3.2022 | 13:30:50
matt44

na to ze seria mala 2 zaporakov, tak som cakal viac ako 13 casti. ale na druhej strane je dobre ze to nemalo viac :D bolo to dost slabe finale, tak ako cela seria 4. seriu nam netreba

4.3.2022 | 21:06:34
Lex Luthor

Zdá se, že poslední bílá postava odejde ze seriálu bez Alenky to už nebude ono jestli tohle mělo být finále tak taky říkám nic moc finále.

3.3.2022 | 15:44:49
Boudiccaw

Takže 4. řada asi bude…:) jinak za mně nic moc finále…

3.3.2022 | 13:54:54

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama