The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) S06E08: The 43 Peculiarity

S06E08: The 43 Peculiarity

S06E08: The 43 Peculiarity

Kde je Sheldon každý den ve 2:45? Howard a Raj se snaží přijít na to, kam Sheldon každé odpoledne ve tři čtvrtě na tři zmizí. Leonard a Penny budou muset čelit vážnému problému – žárlivosti v jejich vztahu.

cz sk
15.11.2012
17 630 000
22 minut

Scénář: Chuck Lorre & Dave Goetsch & Anthony Del Broccolo
Režie: Mark Cendrowski

Foto: CBS Television Network.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arram

Perfektní, takovéto rozuzlení jsem opravdu nečekal! :D

redaktor
17.11.2012 | 20:57:45
EvolutionCain

Pro mě jeden z nejlepších dílů BBT vůbec… Neuvěřitelně jsem se bavil :)

16.11.2012 | 20:57:59

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 104×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás