The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Experiment v bytě 4B

Experiment v bytě 4B

Experiment v bytě 4B

Showrunner Steve Molaro se podělil o dojmy z nové dohody mezi Sheldonem a Amy. Jak ovlivnil chod seriálu, scenáristy a jak to vlastně celé dopadne?


11 0
8.11.2016

Komedie od tvůrců Chucka Lorreho, Billa Pradyho a Steva Molaro podnikla další velký krok pro dvojici Sheldon + Amy. Poté, co byl Amyin byt vytopen, se přestěhovala za Sheldonem – samozřejmě ve jménu vědy. Pětitýdenní „experiment“ se má odehrávat v bytě Penny. Molaro se rozpovídal o nových možnostech, které pro tento pár vzešly. Je vidět, že Amy zkrotila Sheldona způsobem, jakým to Leonard nikdy nedokázal.

Co všechno jste diskutovali při objevování jejich společného soužití?
Krása Sheldona a Amy spočívá ve všem, co je pro ně nové. Dokonce i tak malé, jednoduché věci, jako třeba uspořádat poprvé v životě pozdní snídani pro přátele, mohou být dobrodružstvím. Což je mimochodem něco, co je hodno prozkoumání.


Co by si Sheldonova zbožná matka Mary pomyslela o synovi žijícím s někým ještě před svatbou?
O tom jsme nemluvili, ale zajímavá myšlenka. Maryina víra nemusí souhlasit se společným soužitím, ale myslím si, že je šťastná, že je Amy součástí Sheldonova světa a jsem si jistý, že by se s tím smířila. Je to zapeklité.

(Amy a Sheldon při společné večeři. Foto: CBS)

Kolik z „experimentu“ ještě uvidíme?
Odstartoval jako pětitýdenní, takže minimálně tak dlouho. Je skvělé, že pro nás funguje jako experiment kreativního psaní.

Je Amy konečně tou osobou, která zkrotí Sheldona a jeho výstřednosti?
Nejsme si jistý, že by ho opravdu chtěla zkrotit. Sheldonovy výstřelky jsou důležitou součástí jeho osobnosti. Možná se spokojí jen s tím, držet ho občas na uzdě.

Bude-li experiment úspěšný, mohlo by se stát, že spolu zůstanou v bytě Penny natrvalo?
Jsme otevřeni čemukoli. To je na experimentu zábavné. Mohli by spolu zůstat, anebo se vrátit k tomu, jak to bylo dříve. Může to skončit jakkoliv a to je vzrušující.

Jak se teď Leonard a Penny vypořádají s „prázdným bytem“? Budou řešit budoucnost? Třeba založení rodiny?
Co se rodiny týče, jsme rádi, že v tom zatím necháme jen Howarda a Bernadette. Pro Leonarda a Penny začala nová vzrušující kapitola svobody, ale budou mít plné ruce práce s pomáháním Sheldonovi a Amy v jejich spolubydlení. Jsou velmi motivovaní, protože v případě neúspěchu se Sheldon nastěhuje zpátky! (smích)

Zdroj: TheHollywoodRe­porter

Diskuze /3

sentinel001

trošku s křížkem po funuse :-P

8.11.2016 | 11:37:05
PecaCZE

Je vidět, že Amy zkrotila Sheldona způsobem, jakým to Leonard nikdy nedokázal. … Víš jak se to říká… to protože Leonard neměl se Sheldonem sex :D

8.11.2016 | 15:40:44
DoomedVítek

Před pár dny jsem četl že chtějí udělat TBBT spin-off s mladším Sheldonem, což mi přijde uplně padlý na hlavu, tak doufám že je takový blbý nápady přejdou :D

9.11.2016 | 2:38:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás