The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) LEGO podle představ fanoušků The Big Bang Theory

LEGO podle představ fanoušků The Big Bang Theory

LEGO podle představ fanoušků The Big Bang Theory

Pokud jsou mezi vámi tací, kteří zbožňují stavebnici LEGO a především jsou vášnivými fanoušky tohoto sitcomu, tak byste měli zbystřit.


16 0
15.1.2016

Dva designéři a zapálení fanoušci The Big Bang Theory navrhli naprosto unikátní verzi této populární stavebnice, a sice ve formě obývacího pokoje 4A, kde žije Sheldon s Leonardem. Ellen Kooijman ze Švédska a Glen Bricker ze Spojených států amerických se rozhodli, že bude tento set pro věrné milovníky kalifornské partičky geeků, která se stala kultem dnešní společnosti, skvělým doplňkem do jejich sběratelské kolekce. Nutno dodat, že to opravdu stojí za to!

S kostiček si můžete sestavit repliku obývacího pokoje apartmánu 4A, kde se bude nacházet všech sedm nejvlivnějších členů (Leonard, Sheldon, Penny, Howard, Raj, Amy a Bernadette) převtělených do miniaturních postaviček. Set je propracovaný natolik, že pokoj disponuje vskutku maličkostmi, které dodají na autenticitě a uspokojí tak každého fanouška. Nebude tedy chybět jak teleskop a model DNA, tak ani tradiční bílá tabule.


Tento unikátní sběratelský kousek nemusí nutně stát na vaší poličce. Klidně si můžete s těmito figurkami opakovat legendární a komické scény, kterých je v tomto seriálu dostatek. Fantazii se meze nekladou!

Jedinečný dárek, který vykouzlí radost každému správnému milovníkovi tohoto populárního sitcomu, můžete zakoupit například na ihračkářství. Pod článkem se ve videu můžete podívat na rozhovor s tvůrci stavebnice.

Foto: LEGO Ideas

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

vašti

Mám doma :)

15.1.2016 | 8:09:09
Allien9

Kdyby to nebylo předražený, tak klidně. :-)

18.1.2016 | 0:06:07
dextertomas

proč v serialu nemluvijou o sionizmu vždyt howard wolowitz hraje žida a žide ovládají ameriku a není o tom ani řeč v izraeli jsou nepokoje a howarda to musí zajímat a když zemřela howardova máma to se hned řešilo to musí byt divné

19.1.2016 | 11:14:24
ABCDáňajede

Mám už od Vánoc!!!

21.1.2016 | 18:19:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás