The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Mayim Bialik neví, jak Amy odpoví Sheldonovi

Mayim Bialik neví, jak Amy odpoví Sheldonovi

Mayim Bialik neví, jak Amy odpoví Sheldonovi

Finále 10. série skončilo cliffhangerem v tom nejlepším okamžiku. Sheldon je připraven posunout se ve vztahu s Amy dál, ale je připravená i Amy?


22 0
26.5.2017

Sice o tomto okamžiku snila Amy dlouho, ale jak na žádost o ruku odpoví? Nemyslíme si, že by Sheldona odmítla, ale třeba nás budou producenti trochu napínat a Amy si vezme nějaký čas na rozmyšlenou. Co když se jí na Princetonu zalíbí natolik, že tam bude chtít zůstat a Sheldon se nebude chtít stěhovat s ní… to už jsou naše pokroucené teorie, ale pravdou je, že ani sami producenti to ještě nemají pořádně promyšlené. Anebo se alespoň nepochlubili představitelce Amy, herečce Mayim Bialik.

Mayim se stavila v talk show The Talk, kde se rozpovídala i o finále 10. série The Big Bang Theory. Jak podle ní zareaguje Amy na Sheldonovu žádost o ruku? „Přísahám, že nevím. A upřímně, ani netuším, jestli to vůbec vědí naši producenti. Nemyslím si, že zamýšleli takové finále, aby se v 11. sérii mělo na co navázat. Je to něco, co se rozvinulo až závěrem série.


Herečka v pořadu propagovala také svou novou knihu „Girling Up: How to Be Strong, Smart and Spectacular,“ která zasahuje do vnímání duševního zdraví a fyzické image v 21. století. Kniha je cílená hlavně skupině dospívajících dívek. S použitím vědeckých poznatků a vlastních moudrostí vysvětluje, proč se dospívající cítí tak či onak, jak pochopit své emoce a zvládnout stresy.

(Mayim v talk show The Talk. Foto: CBS)

Zdroj: CBS

Diskuze /3

Zeryk95

Jak to vůbec vypadá s 11 sérii?

#2 Teofan #3 KlárkaP
26.5.2017 | 22:16:42
Teofan

#1 Zeryk95: Bude – 11 a 12 minimálně.

26.5.2017 | 23:30:27
KlárkaP

#1 Zeryk95: 26.9. bude 1. díl 11. série :)

redaktor
27.5.2017 | 12:22:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás