The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 131×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Pět konspiračních teorií o sitcomu Teorie velkého třesku

Pět konspiračních teorií o sitcomu Teorie velkého třesku

Je celý příběh jen výmyslem jedné z hlavních postav, anebo dojde k jinému finálovému zvratu? Pokud jste fanoušky konspiračních teorií, můžete si v tomto článku přečíst, co by mohlo stát za sitcomem Teorie velkého třesku.

13 3
30.5.2017

Sepsali jsme pět populárních fanouškovských konspiračních teorií k Teorii velkého třesku. Některé jsou již z hlediska posunu v ději pasé (první dvě), přesto byly zajímavé.

  1. Chytrý kariérní krok pro Penny – Pochybná teorie. Co když se Penny nastěhovala vedle těchto vědců jen kvůli vlastnímu prospěchu? Nové zážitky by jí mohly pomoct v kariéře a vystupování na konkurzech. Ale kluky si oblíbí a protože upustí od touhy po herecké kariéře, tak jim nehodlá zjevit pravdu o sém příchodu.
  2. Emily je sériová vražedkyně – Temnější teorie. Emily vzala na hřbitov Rajeshe s úmyslem zabít ho, ale po jeho upřímném vyznání od svého plánu upustila. A protože už spolu nejsou, tak víme, že už by byl dávno mrtvý, kdyby na tom bylo něco pravdy.

(Amy naučila Sheldona mnohému. Foto: CBS)

3. Amy experimentuje na Sheldonovi – Reálná teorie. Amy studuje chování mnoha druhů zvířat, proč ne Sheldona? Možná že právě během své stáže na Princetonu dopíše svou studii a vrátí se do Pasadeny se závěry. Věříme, že Sheldona miluje, ale přece jen v ní vítězí vědecký duch a touha Sheldona změnit ke svému obrazu.

4. Celý příběh je následkem Sheldonova psychotického kolapsu – Nechtěná teorie. Možná tomu tak opravdu je, ale právě tato teorie by nejspíš přinesla fanouškům největší zklamání. Všechno bylo vymyšleno? Byl to pouze sen, anebo smyšlený svět Sheldona Coopera? Možná, že opravdu žije s Leonardem, ale od příchodu Penny si vše jen vymyslel, aby dostal lásku a štěstí do svého ponurého života bez emocí.

5. Stuart je největší génius ze všech – Lákavá teorie. Nebylo by vtipné, kdyby se na konci ukázalo, že Stuart používá obchod s komiksy jako sběrnu výzkumných subjektů? A jeho soužití s Wolowitzovými je základem jeho behaviorální studie? Tato teorie by mohla pasovat i na Penny.

Která z teorií se vám zdá nejvíce přitažená za vlasy a která by vám v reálu naopak nejvíce líbila? Máte-li nějakou vlastní, podělte se.

(Majitel obchodu s komiksy, Stuart. Foto: CBS)

Zdroj: Cartermatt.com

Diskuze /10

fufight

jednou jsem se zpukal a pustil si bbt a predstavil sem si ze sheldon jen hraje takovyho debila a on zkouma co ostatni lidi vydrzi :-D jeho socialni experiment…vetsi srandu sem nezazil…

30.5.2017 | 19:20:07
sweet_stawberrie

zo 4 teórie mám depresiu :D

30.5.2017 | 21:27:06
ladyYxilinka

To že jsou fanouškovské teorie? To mi nesedí, většinou se vymýšlí teorie,c o aspoň trochu zapadají do příběhu, např. já jsem zastánce toho, že Sheldon vidí v Amy svou matku a proto jim to tak klape, jelikož si není schopen přiznat jak moc svou matku miluje (to platí i pro přátele), dokonce i ačkoli je zarytý vědec jeho láska k těmto dvou ženám ho natolik ovlivňuje, že se stává někým jiným a to ho děsí. Nebo fakt že Stuart je nejdivnější charakter, on není geinus, to skutečně ne, ale mám teorii, že něco skrývá, že ve skutečnosti není takový chudák. Nebo Penny, sexy kočka od vedle, myslím že je s Leonardem jen proto, že častým vídáním se s ním u bytů a tím i ovlivňováním a poznáváním se se do něj asi na stotisícící pokus zamilovala, ale kdyby bydlela jen o kousek dál, Leo by pořád trčel v hluboký friendzone, tzn ona to vůbec nepromyslela, je jen natvrdlá blondýnka, za to Leonard, to měl vymyšlené i s dětmi, to je taktik panečku, má to rozehrané na všechny strany a je vytrvalý, schovaný za brýličkami, ale přitom on je skrytý genius kterému se Sheldon neustále směje, přestože mají stejný titul. Možná ještě vetší taktik je pak Bernadette, která si vzala Wolovitze neznámo proč, nejspíš něco skrývá, a jejich Hailey, se ještě neukázala, jestlipak to neí židovská opička na které dělá Amy experimenty s Bernadetiným svolením, protože jsou obě vědkyně? :D toť mé úvahy, v tuto pozdní hodinu…no hate, peace and love :* <3

30.5.2017 | 21:59:42
Atenecka

Víte jaký je rozdíl mezi konspirační teorií a realitou? Zhruba dva roky.D

31.5.2017 | 9:32:59
Viktorsvk

BBT nemá žiadnu skrytú zápletku či myšlienku, je to proste sitcom na zasmiatie, toto nieje Lost alebo Game of Thrones. Occamova britva je odpoveď.

31.5.2017 | 16:39:48
Alenn

Zajděte si na AE news, jejich stupidní analýza odhaluje skutečnou pravdu tohodle sitcomu :D myslím, že 2× to řešili.

#7 janl
31.5.2017 | 21:51:01
janl

#6 Alenn: to spíš n a CNN či BBC, tam je to fake lží plný ;)

8.6.2017 | 16:19:20
TakvaRe

Nejlepší teorie. Sheldon je skutečně z jiný planety a nebo dokonce času a k nám přišel proto aby pozoroval Leonarda. A proč. Leonardovým osudem je po smrti milované ženy (nejlépe za pomocí svých přátel) sestrojit průlomový vynález jako stroj času nebo něco jako Warp pohon ze Star treku.

12.6.2017 | 21:11:43
maki.pragi

Melissa je těhotná tak třeba bude mýt Halley bráchu :D

11.7.2017 | 21:08:35
Janovo_tny

Já bych hlavně nechtěl, aby to skončilo předvídatelně, jako většina sitcomů. Jak bych si přál, aby to skončilo: Sheldon, Leaonard a Howard budou zase shánět na černym trhu nějakou chemikálii nebo kus technologie. Tentokrát se ale zapletou s mafií a skončí to nakonec tak, že najdou oddělanýho Rajeshe v jeho bytě jako varování. Panikaří, neví co mají dělat a najednou se sitcom změní v thriller a v tomhle duchu se odehraje posledních pět dílů, na konci nichž přežije jenom jeden z přátel.

20.7.2017 | 14:36:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama