The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Čeká nás díl na počest zesnulé Carol Ann Susi

Čeká nás díl na počest zesnulé Carol Ann Susi

Čeká nás díl na počest zesnulé Carol Ann Susi

Producent Steve Molaro prozradil tři novinky týkající se dalšího dění v seriálu. Přečtěte si spoilery týkající se únorových epizod.


10 0
21.1.2015

Steve Molaro prozradil TV Line několik spoilerů. Začal vztahem Leonarda a Penny. Sice scénáristé zprvu říkali, že se do svatby hrnout nebudou, ale nadcházející epizody nás ponoří do prohlubování vztahu mezi těmito snoubenci. Bude se upravovat hlavně uspořádání bydlení, které se dotýká i Sheldona.

Další spoiler se týká herečky Carol Ann Susi, která zemřela v listopadu 2014. V seriálu jsme ji znali pod hlasem paní Wolowitzové. Nejspíš všichni očekávali, že se tvůrci nebudou snažit nahradit její nezaměnitelný fonetický projev a nechají její postavu raději důstojně opustit seriál. „Carolině smrti se budeme věnovat. Jen jsme potřebovali čas na zpracování ztráty naší kamarádky,“ říká Molaro. Poctu jí vyjádříme nejspíš hned v první únorové epizodě.


A co se plánuje pro Sheldona a Amy? V listopadu si řekli „Miluji tě“. Další velký vývoj však nyní nečekejme. „Prozkoumáváme seriál, vztahy, problémy. Spíše objevujeme, než že bychom plánovali.

Diskuze /5

PecaCZE

Je to škoda, že Wolowitzová už v seriálu nebude :(

21.1.2015 | 15:19:26
Damon_CZ

podle mě se rozhodli pro nejlepší možné řešení, ten hlas byl prostě nezaměnitelný a ať by tam nastoupil kdokoli, nebylo by to prostě ono. I když mi bude trochu líto Howarda :)

#3 JNY
21.1.2015 | 21:23:32
JNY

#2 Damon_CZ: Taky si myslím…

22.1.2015 | 18:43:24
niennor

čo Howard, ale taký Stuart! :D Howie má stále ženu, už vlastnú rodinu, Stuart prišiel o toho posledného, kto ho mal naozaj rád

#5 PecaCZE
27.1.2015 | 18:30:07
PecaCZE

#4 niennor: Můžeš se podívat do popisu epizody co Stuart… né že by to bylo pro něj utěšující

28.1.2015 | 19:49:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás