The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 133×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Dnešní díl 6x03 The Higgs Boson Observation

Dnešní díl 6x03 The Higgs Boson Observation

Dnes nás čeká epizoda, ve které se bude kolem Sheldona točit neobvyklé množství žen. Uvidíme, jak z toho pan doktor vybruslí. Pobyt ve Vesmíru si vybírá daň na Howardovi, a jeho Bernadette mu to, jako již tradičně, nijak neulehčuje.

Titulky jako vždy Beddny a korekce Araziel, díky!

A abych nezapomněla, v sázkové soutěži máme od minule první výherce. Všichni, kteří tipovali Avengers, získávají první výhru. Dokonce šest z vás vsadilo na Avengers celý kredit při vysokém kursu a vyhrálo rovných 1000. Těm blahopřeji a ostatním přeji stejné štěstí v dalších dílech. Tabulka sázek je aktualizována!

0 0
12.10.2012

Diskuze /7

Elusaras

jakto že mám 300? tu sázku jsem psal když byl kurz ještě 10… snad jen omyl? :)

12.10.2012 | 12:17:30
Marketka

Elusaras bohužel, sázku jsi zadal 1.9. (viz http://www.edna.cz/…/diskuze.asp?…), sázky se měnily článkem z 29.8. (viz http://www.edna.cz/…-sazeli-.asp). Nevěš hlavu, budou ještě tři kola… :-)

čestný člen redakce
12.10.2012 | 16:28:30
Michalor

Jeden z lepších dílů, celkem se mi líbil, hlavně, jak se dusil to šťopkou!!! :D

12.10.2012 | 18:01:58
Blaze

wíííííí :xD

12.10.2012 | 22:00:20
Qwertuska

Doted byla sesta sezona dost nudna, ale ted to zase byla super epizoda. A ten konec xD

12.10.2012 | 22:36:11
sunshine1998

Super epizoda :), jen doufám, že bude Howard zase v pořádku =D

13.10.2012 | 12:17:11
Anabel

Pěkný díl! Litiju Howarda, už by se konečně mohl vrátit, bez je tam nuda :D. V poslední době mě pěkně štve Laonard, je nějakej divnej, už ne tak vtipnej! :/

13.10.2012 | 15:52:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama